Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü i3 12100F RTX 3050 Forza Horizon 5 pikselleşme

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
i3 12100F RTX 3050 Forza Horizon 5 pikselleşme Arkadaşlar merhaba. Steam üzerinden satın alıp oynadığım Forza Horizon 5 oyununda ne yaparsam yapayım gitmeyen bir pikselleşme sorunu var. Forumlarda yazan tüm cevapları denedim yine aynı. Yardım edebilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2023-12-31 184436.png

Çözüm
i3 12100F RTX 3050 Forza Horizon 5 pikselleşme Arkadaşlar merhaba. Steam üzerinden satın alıp oynadığım Forza Horizon 5 oyununda ne yaparsam yapayım gitmeyen bir pikselleşme sorunu var. Forumlarda yazan tüm cevapları denedim yine aynı. Yardım edebilir misiniz?

Forza Horizon 5 oyununda pikselleşme sorunu yaşayan birçok kişi var. Bu sorunun sebebi oyunun henüz beta aşamasında olması ve bazı optimizasyon sorunları içermesi olabilir. Ayrıca, oyunu online modda oynarken sunucuya bağlanan diğer oyuncuların da pikselleşmeye neden olabileceği söyleniyor.

Bu sorunu çözmek için şu adımları deneyebilirsiniz:

• Oyunu offline modda...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Forza Horizon 5 oyununda pikselleşme sorunu yaşayan birçok kişi var. Bu sorunun sebebi oyunun henüz beta aşamasında olması ve bazı optimizasyon sorunları içermesi olabilir. Ayrıca, oyunu online modda oynarken sunucuya bağlanan diğer oyuncuların da pikselleşmeye neden olabileceği söyleniyor.

Bu sorunu çözmek için şu adımları deneyebilirsiniz:

• Oyunu offline modda oynamayı tercih edin.
  • Oyunun grafik ayarlarını önerilen veya daha düşük seviyeye getirin.
  • Oyun dosyalarını doğrulayın ve gerekirse yeniden yükleyin.
  • Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.

Kişi Yorumladı
Çözüm