Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü i5 10300H sistemde CS 2 "bazı oyun dosyaları geçersiz imzalı veya imzasız" hatası

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
i5 10300H sistemde CS 2 "bazı oyun dosyaları geçersiz imzalı veya imzasız" hatası
CS2 oyununda Valve sunucularına giriş yapamıyorum başlıkta yazan hatayı veriyor. Oyun dosyalarının bütünlüğü doğruladım fakat düzelmedi acaba NVIDIA kaynaklı bir sorun olabilir mi? Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Sistemim:
i5 10300H.
GTX 1650.
16 GB RAM 3200MHz.
M.2 SSD 512 GB.

Çözüm
i5 10300H sistemde CS 2 "bazı oyun dosyaları geçersiz imzalı veya imzasız" hatası
CS2 oyununda Valve sunucularına giriş yapamıyorum başlıkta yazan hatayı veriyor. Oyun dosyalarının bütünlüğü doğruladım fakat düzelmedi acaba NVIDIA kaynaklı bir sorun olabilir mi? Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi?

Sistemim:
i5 10300H.
GTX 1650.
16 GB RAM 3200MHz.
M.2 SSD 512 GB.
Yöntem 1: CS:GO oyununun kısayollarını silin. Kütüphane bölümünden CS:GO'ya sağ tıklayarak Özellikler'e gidin. Açılan pencereden "Başlatma Seçeneklerini Ayarla" düğmesine tıklayarak oyunun başlatma parametrelerini kontrol edin. Bu alandaki herhangi bir içerik tamamen boş olmalıdır. Eğer -insecure veya başka bir değer varsa, bunları kaldırın. Değişiklikleri kaydedip...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Sistemim:
i5 10300H.
GTX 1650.
16 GB RAM 3200MHz.
M.2 SSD 512 GB.
Yöntem 1: CS:GO oyununun kısayollarını silin. Kütüphane bölümünden CS:GO'ya sağ tıklayarak Özellikler'e gidin. Açılan pencereden "Başlatma Seçeneklerini Ayarla" düğmesine tıklayarak oyunun başlatma parametrelerini kontrol edin. Bu alandaki herhangi bir içerik tamamen boş olmalıdır. Eğer -insecure veya başka bir değer varsa, bunları kaldırın. Değişiklikleri kaydedip oyuna giriş yaparak sorununuzu test edin.

Yöntem 2: Yine Kütüphane bölümünden CS:GO'ya sağ tıklayarak Özellikler'e gidin. "Yerel Dosyalar" sekmesine geçin ve "Dosya Bütünlüğünü Doğrula" seçeneğini kullanın. Bu işlem, hatalı dosyaları kaldırıp güncel dosyaları indirecektir. İşlem tamamlandıktan sonra oyuna giriş yaparak sorununuzu test edin.

Yöntem 3: Bilgisayarınızdan Steam ile ilgili tüm dosyaları ve oyunları kaldırın. Ardından, temiz bir kurulum yaparak Steam'i sıfırdan yükleyin. Bu, Steam ve oyun dosyalarını yeniden yüklemenizi sağlar. Sonrasında oyuna giriş yaparak sorununuzu test edin.

Kişi Yorumladı
Çözüm