Neler yeni

Inn hostesteki itemler kayboluyor ACİL YARDIMM

Dallas4pm

Kullanıcı
Kredi
2
Arkadaşlar Merhabalar,

Çok güzel bir DB, Files ve SRC buldum (23**). Kod tarafına henüz bulaşmadım fakat DB tarafında ufak ufak farm'a çeviriyorum. En canımı sıkan olay inn hostese ney koysam çıkıp tekrar girdiğimde herşey silinmiş oluyor. Bir kaç adet sorunum daha var aslında yardıma ihtiyaç duyduğum. Bilgili arkadaşların yardımını rica ederim.

Skype mertkurt@live.com

İyi çalışmalar herkese,

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Arkadaşlar Merhabalar,

Çok güzel bir DB, Files ve SRC buldum (23**). Kod tarafına henüz bulaşmadım fakat DB tarafında ufak ufak farm'a çeviriyorum. En canımı sıkan olay inn hostese ney koysam çıkıp tekrar girdiğimde herşey silinmiş oluyor. Bir kaç adet sorunum daha var aslında yardıma ihtiyaç duyduğum. Bilgili arkadaşların yardımını rica ederim.

Skype mertkurt@live.com

İyi çalışmalar herkese,

Öncelikle konuyu doğru yere açtığınız için teşekkür ederim. 2 sebepten olabiliyor db veya server filesten bu durumu çözmek icin forumdan kırık exe indirip bi deneyin tekrar ondan sonra bakalım isterseniz :)

Kişi Yorumladı

Dallas4pm

Kullanıcı
Kredi
2
Değerli adminciğim :)

Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim. Bu işlerde biraz yeniyim o yüzden bazı terimleri anlayamayabiliyorum :) Kırık exe den kasıt editlenmiş ko.exe ise 4 5 ayrı clientte denedim malesef sorun devam ediyor. Nası ilerlemek lazım gerçekten bulamadım :(

Şimdiden teşekkürler.

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
12x için söylüyorum
kırık exe aratın burada paylaşılmıştı server filesini alın inileri düzenleyip serveri açın yani
kırık exeden kastım yeni bir server files ile serveri açıp tekrar işlemleri yapın
sorun dbden mi server filesten mi bunu çözmeye çalışın

Kişi Yorumladı