Neler yeni

Kasım 2022'nin ücretsiz Xbox Live Gold oyunları açıklandı

  • Konuyu başlatan Emir
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:27
8mmysj6.png


Microsoft, Kasım 2022'de Xbox Live Gold aboneleri için ücretsiz oyun serisini duyurdu. Xbox, resmi blogları Xbox Wire aracılığıyla Kasım ayı boyunca Xbox Live Gold'un aylık rotasyonunun bir parçası olacak yeni oyunları onayladı. Servis toplam oyun sayısını yarıya indireli sadece bir ay oldu, ancak şu anda elimizde 2 oyun var. Her neyse, kurallar aynıdır, bir kez kullanıldıklarında kitaplığınızın bir parçası olarak kalırlar, ancak bunlara erişmek için Xbox Live Gold veya Xbox Game Pass Ultimate'a abone olmanız gerektiğini unutmayın.

Praetorians HD Remaster, Roma İmparatorluğu döneminde geçiyor. Bu, üç farklı ülkede üç farklı ordu - Galyalılar, Mısırlılar ve Roma Lejyonları - olarak oynayabileceğiniz 20'den fazla kampanya görevine sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Öte yandan, Dead End Job, tek başınıza veya Ghoul-B-Gone arkadaşınızla oynayabileceğiniz Cumartesi sabahı çizgi filmlerinin çılgın eğlencesini kanalize eden, prosedürel olarak oluşturulmuş bir kanepe kooperatifidir.

Bu Ekim ayından bu yana Xbox'ın bu promosyonda aylık olarak sunulan oyun sayısını azalttığını hatırlatmak isteriz. Bunun nedeni şirketin Xbox 360 ile geriye dönük uyumluluk programına kayıtlı oyunları dahil etme kapasitesinin "sınırına" ulaşmış olmasıydı. 4 oyundan (iki klasik ve iki modern) yarıya düştük.

Abonelerin geçen ayki iki oyunu kullanmak için hâlâ birkaç saatleri olduğunu belirtmekte fayda var. Windbound, 31 Ekim'e kadar mevcut olacak. Ayrıca, 15 Kasım'a kadar Bomber Crew Deluxe Edition, Ağustos 2022'nin oyun rotasyonunun sonuncusu olarak mevcut olacak. Sadece onları kurtar ve senin olacaklar.
 

Üst