Neler yeni

KingACS - v2 24xx (SOURCE-DB-PANEL-ACS-SERVER FİLES)

rebon1

Kullanıcı
Kredi
4
Öncelikle gm komutlarının bazılarının gidişi var ama komutun gelişi olmadığı için daha doğrusu sourcede eklenmediği için sorun çıkartıyor fakat olmuyorda yani kodu girdikten sonra size herhangi bir hata vermiyorsa ve altta allchatten de yazı yazmıyor ise dediğim gibi sourcelere komut girilmiş komutun gidişi var ama gelişi yoktur.Yani güncellenmesi gerekiyor.
Daha açıklayıcı olmak gerekirse oyunda bir canavar yarattın sen bu canavarın tüm bilgilerini girdin fakat sunucuya gönderme bilgisi girmedin veya o girdiğin canavarı databaseye eklemedin sana hiçbir şekilde hata vermez ama oyuna da o canavarı sokmaz bu sebeple güncellenmesi gerek source içerisinde.

Eslant olayına gelince Database Tablolarının en altında bulunan Zone_Info Tablosunda "e_eslant.smd ve k_eslant.smd" tabloları varmı diye bak Yoksa Herhangi bir database yükleyip çekebilirsin çünkü tüm databaselerde defaulttur.
Tabloda var sayarak söylüyorum Gate smd editör'ü indirerek Karusun ve Human eslant Entrance gatesine "11 ve 12" eslant'ı ekleyerek bu sorunu çözebilirsin.

Yapamazsanızda iletişime geçebilirsiniz.
Merhaba cevap için teşekkür ederim +zone 11 yazdığımda hatalı komut girdiğime dair bir seçenek gelmiyor yani böyle bir komut var ama işlemiyor ayrıca DB zone.info'da ve Source map klasöründe eslant mevcut ayrıca Gate smd editör kullanarak warp.gate de ekli lakin oyunda eslant gözükmemekte yani işin içinden çıkamadım. Acaba source üzerinden kapatılmış olabilirmi? Şimdiden teşekkür ederim.

Kişi Yorumladı

rebon1

Kullanıcı
Kredi
4
Merhaba cevap için teşekkür ederim +zone 11 yazdığımda hatalı komut girdiğime dair bir seçenek gelmiyor yani böyle bir komut var ama işlemiyor ayrıca DB zone.info'da ve Source map klasöründe eslant mevcut ayrıca Gate smd editör kullanarak warp.gate de ekli lakin oyunda eslant gözükmemekte yani işin içinden çıkamadım. Acaba source üzerinden kapatılmış olabilirmi? Şimdiden teşekkür ederim.
Resim yükleyecektim ama izin verilmiyor jpeg veya png kullanmama rağmen.

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Resim yükleyecektim ama izin verilmiyor jpeg veya png kullanmama rağmen.

resim ekle kısmına tıkladığınızda aynı yerin yanında bağlantı ekle kısmından farklı yere yüklediğiniz resimi ekleyebiliyorsunuz

Kişi Yorumladı

rebon1

Kullanıcı
Kredi
4
Sorun çözüldü DB üzerinden zone_info'da status kısmını 0 dı 1 yaptığımda map açıldı.

Kişi Yorumladı

xemlod

Kullanıcı
Kredi
2
Source Kurulum;
1#. Boost klasoru C://boost/x64 olacak şekilde ana dizin atılacak
2#. Boost setup kurulacak
3#. Server Sourceden c:// den boost yolu seçilip uygulanacak (ayarlı)
4#. Acs Source kurulacak lisanslar local ayarlı
5#. Sql Server 2019 kurulacak
6#. Visual Studio 2019 pro Kurulacak

UYUMLU CLİENT :
[Gizli içerik]

LİNK : [Gizli içerik]
Rar Pass : elfdaily.com

SERVER ÖZELLİKLERİ VİDEO :

[Gizli içerik]

Sql Kullanıcı Oluşturma Panel İçin :

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Databasede Gözlemlediğim Ufak Tefek Sorunlar;
1-) Warrior Master Açık Değilken Attack Skilleri Silaha Göre Vurmuyor Örn : Raptor İle Vururken İİ MS İmpact Tarzı İtemler ile Attack Yapmıyor.
2-) Monster Stonede BOSS Yok Eklenmesi Lazım.
3-) Eslant Haritası YOK. Eklenmesi Lazım.
Bunların Haricinde Sorun Bulamadım. Vakit Bulduğumda Bu Sorunları Fixleyip Paylaşabilirim Takipte Kalın.

saopllllll

Kişi Yorumladı

By.Deniz

Kullanıcı
Kredi
0
Source Kurulum;

UYUMLU CLİENT :
[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

1-) Warrior Master Açık Değilken Attack Skilleri Silaha Göre Vurmuyor Örn : Raptor İle Vururken İİ MS İmpact Tarzı İtemler ile Attack Yapmıyor.
Bunların Haricinde Sorun Bulamadım. Vakit Bulduğumda Bu Sorunları Fixleyip Paylaşabilirim Takipte Kalın.

Paylaşım için teşekkürler. Elinde olmayanlar için güzel paylaşım.

Eslant haritası mevcut zone tablosundan status 0 onları 1 yaparsanız eslant gözükür gatelerde ama başka bir dbden monster ve npcleri eklemeniz lazım silinmiş hepsi.

Kişi Yorumladı

rebon1

Kullanıcı
Kredi
4
Paylaşım için teşekkürler. Elinde olmayanlar için güzel paylaşım.

Eslant haritası mevcut zone tablosundan status 0 onları 1 yaparsanız eslant gözükür gatelerde ama başka bir dbden monster ve npcleri eklemeniz lazım silinmiş hepsi.
Hocam onu yukarıda belirtmiştim. Birde şöyle bir hata var lunar savaşına girdiğimiz gateden krowaz haritasına ışınlıyor her iki ırkı'da DB'de eventlere baktım bu şekilde birşey var ama değiştirsem de fayda etmiyor sanırım direk sourceden çekiyor fakat kod dizinini bulamadım buna bir bakar mısın. Zaten CZ'de krowaz için Rider npc var lunara niye eklemişler anlamadım.

Kişi Yorumladı

BarsBayrak

Kullanıcı
Kredi
0
Source Kurulum;

UYUMLU CLİENT :
[Gizli içerik]

[Gizli içerik]

[Gizli içerik]
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

Teşekkürler Arşivde yerini alsın

Kişi Yorumladı

CreamLysia

Paylaşımcı Üye
Kullanıcı
Kredi
2
güncel

Kişi Yorumladı