Neler yeni

KNİGHT SERVER KURULUM HAKKINDA YARDIMCI OLABİLİR MİSİN? HARÇLIĞINI ÇIKART?

heybigsedat

Kullanıcı
Kredi
6
biraz uzun yazdım kusura bakmayın 2dk nızı bağışlarmısınız :)
Merhabalar arkadaşlar..

hepinizin geçmiş bayramını kutlarım direk konuya gireceğim ben knight online pvp server kurup kardeşimle beraber iki ayrı bilgisayar üzerinden giriş yapmak istiyorum. daha önce ben orjinal usko db nin üzerine 22xx database bulup kurdum local olarak ama başka bilgisayardan giriş yapamadık login 10061 hatası aldık sadece local olarak giriş yapabildik..

Aramızda biliyorum işinin ehli olanlarımız var adam gözü kapalı kurabiliyor yapabiliyor bende 50 60dk lık bir uğraş sonucu kurabiliyorum ama dediğim gibi local olarak giriş yapabildim sadee başka bilgisayardan giriş yapamadım tabi bu süreçte birisini buldum anlattım aynı böyle, kurabileceğini söyledi belli bir miktar ödeme sağladım kendisine cepbank yoluyla kendisi o gün bugün hayla ulaşamıyorum ama bazı XX forumlarda kendi konularını görüyorum, insanları tuzağa düşürmeye çalışıyor yine..

bakınız bu kanıtım:
https://www.elfdaily.com/konu/halil-turkmenoglu-newcastle-dolandiricidir-inanmayin.4221/

Yani neden bunu attım bilin ben para göndermemde hiç bir sıkıntı olmayacaktır. eğer işinin ehli arkadaşlarımız var ise bu konu üzerinden haberleşelim ve teamviewer adlı uygulama üzerinden kurulumu sağlayabiliriz kendisine yaklaşık 80-100TL para verebilirim ilgili arkadaşlara duyrulur.

Not: ücret kurulumdan sonra hesaba havale veya isteğe göre cepbank yapılabilr.

Merhabalar arkadaşlar..

hepinizin geçmiş bayramını kutlarım direk konuya gireceğim ben knight online pvp server kurup kardeşimle beraber iki ayrı bilgisayar üzerinden giriş yapmak istiyorum. daha önce ben orjinal usko db nin üzerine 22xx database bulup kurdum local olarak ama başka bilgisayardan giriş yapamadık login 10061 hatası aldık sadece local olarak giriş yapabildik..

Aramızda biliyorum işinin ehli olanlarımız var adam gözü kapalı kurabiliyor yapabiliyor bende 50 60dk lık bir uğraş sonucu kurabiliyorum ama dediğim gibi local olarak giriş yapabildim sadee başka bilgisayardan giriş yapamadım tabi bu süreçte birisini buldum anlattım aynı böyle, kurabileceğini söyledi belli bir miktar ödeme sağladım kendisine cepbank yoluyla kendisi o gün bugün hayla ulaşamıyorum ama bazı XX forumlarda kendi konularını görüyorum, insanları tuzağa düşürmeye çalışıyor yine..

bakınız bu kanıtım:[RESİMLİ]
https://www.elfdaily.com/konu/halil-turkmenoglu-newcastle-dolandiricidir-inanmayin.4221/

Yani neden bunu attım bilin ben para göndermemde hiç bir sıkıntı olmayacaktır. eğer işinin ehli arkadaşlarımız var ise bu konu üzerinden haberleşelim ve teamviewer adlı uygulama üzerinden kurulumu sağlayabiliriz kendisine yaklaşık 80-100TL para verebilirim ilgili arkadaşlara duyrulur.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
9
Merhabalar arkadaşlar..

bakınız bu kanıtım:

öncelikle hocam server kurmak için bi sunucu kiralamanız gerekiyor evdeki bilgisayarlara kurulumlarda ip sorunları olmaktadır
birine kurdurtmaktan ziyade hali hazırda kurulum yapan firmalar var önerim alttaki linkten almanızdır.
https://www.zirvesunucum.com/ko-server
@zirvesunucum

Kişi Yorumladı

zirvesunucum 

Kurumsal Üye
Kredi
0
Merhabalar,

@heybigsedat Lokalde çalışabileceğiniz sağlıklı bir sistem kurmanız pek mümkün değildir; dolayısıyla bir adet sunucu kiralama işlemi gerçekleştirip, çalışmalarınıza kiralayacağınız sunucu üzerinden devam etmeniz daha doğru olacaktır, sunucu kiralama işlemi gerçekleştirmek veya paketleri görüntülemek için v.1299 Knight Online sayfasına gidebilirsiniz.

İyi günler dileriz.
Saygılarımızla...
ZirveSunucum Forum Ekibi.

Kişi Yorumladı

Zebelced2

Kullanıcı
Kredi
0
@heybigsedat her versionda yeterince bilgim var 10 seneyi aşkın knight online development ile uğraşıyorum her sorununuza anında çözüm üretebilirim bana ulaşmak isterseniz skype : live:.cid.c3b2548d4bf312d

Kişi Yorumladı