Neler yeni

♛Knights Online ► Efsane MYKO "HERMOD" Sunucusuyla ! 14 Şubat'ta Sizlerle!★★

ugurknight

Kullanıcı
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
21
Puanları
1
Konum
aydın
Kredi
0
VAl0Ly.pngMerhaba ''HERMOD'' Şovalyeleri Knights Online ekibi olarak sizler için hazırladığımız oyuncu dostu sunucumuz hakkında bir kaç bilgilendirme yapmak istedik.
Sunucumuz tamamiyle oyuncu dostu bir sunucu olacak , bu nedemek ? oyuncu dostu sunucu Power up Store üzerinden sahip olabileceğiniz neredeyse herşeye oyun içi görevler ve etkinliklerden sahip olabileceksiniz.
Alışılagelmiş düşünmeden emek harcamadan hazır satın alınmış sunucu özelliklerini unutun sizlere yepyeni ve gerçekten yapılmamış ve düşünülmemiş özellikler getiriyoruz.
Gold Bar'ın hep değerli olacağı ''HERMOD'' sunucumuzda sıkılmanıza imkan tanımıyoruz çünkü dilediğiniz kadar yapacak görevler sizi bekliyor ve etkinliklerlede bunu taçlandırıyoruz.
Aylarca yapılan araştırmaların ve çalışmaların sonucunda ortaya çıkarmış olduğumuz ''HERMOD'' gelip geçici sunucular yerine sizlere gerçek anlamda oyuncusunu düşünen onların fikirlerini ve önerilerini dikkate alan yönetim kadrosu ve oyuncularımızın ilk günlerde değil sonuna kadar sizlerle ilgilenen oyun içi Oyun yöneticilerimiz , Destek ekibimiz ve Discord Destek ekibimiz emrinize amade.


gPdQa3.png


LvkLXV.png

OrYj1Z.png
LvkLXV.png
EOGjaA.png

LvkLXV.png

gPdQ33.png

LvkLXV.png

AO4jB0.png

LvkLXV.png
6Dgj3P.png

LvkLXV.png

dL6nW4.png

VQoj4Z.png

LvkLXV.png

EOGjXZ.png


LvkLXV.png

EO7VzA.png

4p7N7G.png

LvkLXV.png

2OLpLA.png

LvkLXV.png

r0qgm7.png

LvkjJo.png

Knights Online ''HERMES'' Discord Sunucusuna Katılmak İçin Gif'e Tıklayın.

 
Üst