Neler yeni

Ko-Hosting.Com Oyun Sunucuları web Host Domain Satış Merkezi

kohosting

Kullanıcı
Katılım
13 Şub 2016
Mesajlar
2
Puanları
1
Kredi
2


 • [*]  Skype: kohosting.destek
  Satis-Bilgi: [email protected]
  Veri merkezi: DGN Datacenter |Teklan Datacenter / Fransa, Almanya, Kanada
  Web Sayfamız:
  Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

  KNİGHT FİYAT LİSTESİ
  http://www.ko-hosting.com/knightsunucu.php

  Oyun Sunucusu Arayanlara Vip Sunucu %100 Dos Saldırısına Karşı Dayanıklı, Saldırı Yapan İp Adresleri Otomatik Sunucuya karşı Ban Sistemi ,Dünyanın En hızlı Harddısk SSD Donanım ,lag Donmaya Son Cisco ASA Firewall İstenilen İşletim Sistemi Stoklar Tükenmeden Bulunması Zor Sunucular Başka yerde Aramayın.
  Sunucu Özellikleri :
  İntel i7-4790K 4.4 GHZ Turbo
  DDR3 1333 MHZ

  Xeon E5 Serisi cift Cpu (3.9 Mhz )
  4 gb Ram (2133 Mhz )

  50 Gb SSD (Raid Sistem Kesinlikle Veri Kaybı Yaşanmaz Garanti %100)
  Bu Başlangıç Fiyatı Aylık Sadece 100 TL
  Bu sunucu Ortalama 500 User Lagsız Garanti
  İsteğinize Göre Cpu Ram SSD Disk artışı yapılır Fiyat Ona göre belirlenir .
  Fırsat Kaçırmayın Yıllık Alımlarda İndirim Vardır.
  Test Sunucu Verilir Dos Saldırısı SSD mı acaba Gibi Kontrolleri Bizzat Yapabilirsiniz.
  ​

  Test sunucu için Skype: kohosting.destek

  Knight Sunucu Resimleri:
  Kaliteli Arayıpda Bulamadıgınız Sorunsuz editör Programlar
  Güncel İnternet Hız Testi Download Ve Upload Lag Sıfır Takıntı Bile Olsa Geri iade  BirBirinden Güzel Event Etkinlikleri  BirBirinden Güzel 10 Ücretsiz Database Seçenekleri

  DEDİCATED SERVER KİRALAMA
  sunucus.jpg

  Sunucu Hizmetlerimiz
  Bizden sunucu ve altyapı kiralıyabilir veya satın alabilirsiniz.
  Şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda karşılıklı görüş ve talepler sonucu size özel geliştirilmekte ve size özel fiyatlandırılmaktadır.
  Sunucu hizmetlerimiz ister anahtar teslim full bir altyapı kurularak teslim edilir isterseniz sadece sizin talep ettiğiniz kadarı ile size teslim edilir.

  intel.jpg

  Donanım
  Sunucu altyapımızı IBM HP ve DELL markaları oluşturmaktadır. Quad Core Xeon mimarisine sahip, ECC registered ramleri,Yuksek Performansli SSD,NaS-SATA ve 15000Rpm SAS diskler ve Raid 10 veya Raid 50 yapısı ile performansdan ödün vermeden sitelerinizi yayınlayabilirsiniz.

  fiber.jpg

  Esnek Çözümler
  Her hizmet için farklı firmalardan teklif almak farklı firmalarla farklı kısımların geliştirilmesi amacı ile farklı farklı maliyet tablosu oluşturmak zorunda kalmazsınız.
  Donanım tedariğinden teknik desteğe, datacenter barındırma hizmetinden network altyapısı oluşturmaya, yazılım tedariğinden yapılandırılmasına kadar tüm desteği ve teklifi sadece ko-hosting ten talep edebilirisiniz.

  yapilandir.jpg

  Yapılandırma
  Hali hazırda kullandığınız yapıyı sizin için son teknoloji VMware ESX ile sanallaştıralım hem donanım karmaşasından kurtulun.
  Hem datacenter maliyetleriniz düşürülsün ve sanallaştırma teknolojisinin konforunda sisteminiz kesintisiz yedekli olarak çalışmaya devam etsin.


  OYUN SUNUCULARI
  Profesyonel Oyun sunucularımız ve Sınırsız Seçeneklerimiz ile Oyunlarınıza Rahat Bir Ortam Sağlayın! Ayrıca %100 Cisco ASA Firewall Koruma Garantisi Oyun İçi Güvenlik Sistemi
  BAYİMİZ OLUN
  Firma Sahiplerine Özel Knight Bayi Sistemi Her ne lazımsa Kendimizce karşılıyoruz Ayrıca %100 Cisco ASA Firewall Koruma Garantisi Oyun İçi Güvenlik Sistemi

  Linux HOSTİNG
  Profesyonel Linux çözümlerimiz ve sınırsız seçeneklerimiz ile sitenizi en iyi şekilde barındırın!

  KURUMSAL


  Misyonumuz;
  Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; Bizim çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.  Vizyonumuz;
  Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

  ​
 
Son düzenleme:

Üst