Neler yeni

Mark Zuckerberg ikinci kez bir baba olmak üzere olduğunu açıkladı.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
83592792_Mark-Zuckerberg-pics-large_trans_NvBQzQNjv4Bqeo_i_u9APj8RuoebjoAHt0k9u7HhRJvuo-ZLenGRumA.jpg

Mark Zuckerberg ikinci kez bir baba olmak üzere olduğunu açıkladı.

Facebook'ın kurucularından ve CEO'su eşiyle çocuk doktoru Dr Priscilla Chan'la birlikte bir bebek kızı bekliyor. Çiftin zaten 15 aylık kızı Max var.

Tahmini 58 milyar dolar değerinde olan 32 yaşındaki Bay Zuckerberg, Facebook sayfasında şunları söyledi: "Priscilla ve ben paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz ki bir bebek daha bekliyoruz!

"Max'in sahip olduğu zor deneyimlerden sonra ne bekleyeceğimizden emin değildik ya da başka bir çocuğa sahip olup olmayacağımız konusunda konuştuktan sonra Priscilla ile ilk kez hamile olduğunu öğrendiğinde ilk umudumuz çocuğun sağlıklı olmasıydı.

"Bir sonraki umudum bunun bir kız olacağıydı, bir kızkardeşim olmaktan daha büyük bir armağan düşünemiyorum ve Max'ten mutluyum ve yeni çocuğumuz birbirine sahip olacak" dedi.

2015 yılında Bay Zuckerberg, kendisinin ve eşinin bir dizi düşük geçirdiğini anlattı ve konuyla ilgili daha açık bir tartışma çağrısında bulundu.

O, düşükleri daha fazla konuşulması gereken "yalnız bir deneyim" olarak nitelendirdi.

En son gebeliği duyurarak şunları söyledi: "Yeni küçük kızımıza hoş geldiniz demek için sabırsızlanıyoruz ve başka bir güçlü kadın kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapın.

"Üç kızkardeşimle büyüdüm ve akıllı, güçlü kadınlardan öğrendiklerini öğrettiler, sadece kız kardeşlerim değil, en iyi arkadaşlarımdan bazılarıydılar.

"Hayatımızdaki güçlü kadınlardan dolayı hepimiz daha iyi insanlarız - kızkardeşler, anneler ve arkadaşlar."

Bay Zuckerberg, Facebook yayınına kendisinin ve eşinin kardeşleriyle birlikte çocuklar resimlerini eşlik etti.

"Priscilla iki kızkardeşiyle büyüdü ve ona başkalarına bakmak ve çok çalışmak için ailenin önemini öğrettiler.

"Şakalar arasında çok fazla şaka var, yalnızca kardeşler anlayabiliyor"