Neler yeni

Çözüldü Metin 2 Karakter hareket ederken kostüm ve item değiştirme nasıl engellenir

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Metin 2 Karakter hareket ederken kostüm ve item değiştirme nasıl engellenir Merhaba arkadaşlar takıldığım konu başlıkta belirttiğim gibi hareket halinde item ve kostüm başlığı vs değiştirilirken bug yapılabiliyor. yardımcı olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Metin 2 Karakter hareket ederken kostüm ve item değiştirme nasıl engellenir Merhaba arkadaşlar takıldığım konu başlıkta belirttiğim gibi hareket halinde item ve kostüm başlığı vs değiştirilirken bug yapılabiliyor. yardımcı olur musunuz

Metin 2 oyununda karakter hareket ederken kostüm ve item değiştirme nasıl engellenir diye merak ediyorsunuz. Bu sorunun birkaç olası çözümü var. Bunlardan biri, oyunda bulunan itemlerin bilgilerini tutan item.cpp dosyasını düzenlemek. Bu dosyada, itemlerin değiştirilebilirliğini kontrol eden bir parametre olabilir. Bu parametreyi false yaparak, itemlerin hareket halindeyken değiştirilmesini engelleyebilirsiniz.

Başka bir çözüm ise, kostümlerin cinsiyetini değiştirmeye yarayan bir parşömen...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Metin 2 oyununda karakter hareket ederken kostüm ve item değiştirme nasıl engellenir diye merak ediyorsunuz. Bu sorunun birkaç olası çözümü var. Bunlardan biri, oyunda bulunan itemlerin bilgilerini tutan item.cpp dosyasını düzenlemek. Bu dosyada, itemlerin değiştirilebilirliğini kontrol eden bir parametre olabilir. Bu parametreyi false yaparak, itemlerin hareket halindeyken değiştirilmesini engelleyebilirsiniz.

Başka bir çözüm ise, kostümlerin cinsiyetini değiştirmeye yarayan bir parşömen kullanmak. Bu parşömen, kostümleri unisex hale getirerek, cinsiyete göre değiştirilmesini önler. Bu sayede, kostüm değiştirme bugından kurtulabilirsiniz.

Son olarak, oyunun versiyonunu güncellemek veya farklı bir versiyon kullanmak da bir seçenek olabilir. Bazı versiyonlarda, kostüm ve item değiştirme bugu daha az görülüyor. Oyununuzu güncel tutarak, bu sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm