Neler yeni

Microsoft sql server login Connection failed hatası

Wuji

Kullanıcı
Kredi
5
Merhaba Arkadaşlar,
Bir sorunla karşılaşıyorum ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Aşağıda ilettiğim yazıdaki hatayı alıyorum sürekli ve nasıl düzeltebileceğimi hiç bir yerden öğrenemedim.
Bu sorunu nasıl düzeltebileceğim konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

Microsoft sql server login
Connection failed
(ve daha bir sürü hata mesajı)

not: yaşadığım sorunu görsel olarak iletmeye çalıştım fakat dosya ekle kısmına ekleme yapamadım.

Çözüm
Herşey normal çalışıyor. Sonunda knight online kurulumunu yapabildim. Ama bu seferde Launcher açılıyor 2-3 saniye sonra geri kapanıyor, şimdi onu çözmeye çalışıyorum.
Launcher olayınıda hallettim. Oda versiyondan kaynaklanıyormuş. DewillCry arkadaşımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Senin dosyanı indirdim ve bu sayede knight online kurulumunu öğrendim. Bu sayede sağa sola para kaçırmaktanda kurtuldum. Artık kendimi geliştirmeye başlayabilirim. Saygılar.

Wuji

Kullanıcı
Kredi
5
Herşey normal çalışıyor. Sonunda knight online kurulumunu yapabildim. Ama bu seferde Launcher açılıyor 2-3 saniye sonra geri kapanıyor, şimdi onu çözmeye çalışıyorum.
Launcher olayınıda hallettim. Oda versiyondan kaynaklanıyormuş. DewillCry arkadaşımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Senin dosyanı indirdim ve bu sayede knight online kurulumunu öğrendim. Bu sayede sağa sola para kaçırmaktanda kurtuldum. Artık kendimi geliştirmeye başlayabilirim. Saygılar.

Kişi Yorumladı
Çözüm