Neler yeni

Minecraft Çevresel Değişim Hilesi

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
Merhabalar Minecraft çevresel değişim hilesi arayan arkadaşlar için bazı kodlar paylaşıyorum. Bu çevreyi etkileyen hile kodları oyun deneyiminizde ciddi bir değişim yaratmıyor. Sadece, öznel zevklerinize göre çevreyi ayarlamanızda yardımcı oluyorlar. Bunun dışında gündüz ve gece arasında sadece bir kod ile geçiş yapabilir veya çevrenizdeki canavarların kaderini belirleyebilirsiniz. Yaratıcı modda, çevre hileleri oyuncular tarafından sevilen hileler arasında.

Saate 5 ekleme: /TIME SET Saate 5 saat ekleme: /TIME ADD Zamanı dondurma: /gamerule doDaylightCycle false Sağanak yağmur yağdırma: /TOGGLEDOWNFALL Yağmuru durdurma: TOGGLE DOWNFALL OFF Suların berraklığını ayarlama: /clearwater Tüm ağaçları ve bitkileri büyütme: /grow Bitkiler anında büyütme: /instantplant Hava durumunu değiştirme: /weather (lightning, thunder, or rain)

Zorluk ayarı:​

Oyunda farklı zorluk derecelerini tecrübe etmek istediğinizde, barışçıl, kolay ve normal olmak üzere dilediğiniz seviyeyi seçebilmeniz mümkün. Oyundaki zorluk seviyesini belirleyen temel kod bu olsa da, kullanacağınız diğer hileler oyunu sizin için daha zor veya daha kolay hale getirebilir.

  • Zorluk derecesini belirler: /difficulty (peaceful, easy, normal)
 

Üst