Neler yeni

Minecraft Thaumcraft Büyücü Modu İndir

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
EM43AH0XUAEv_V0Minecraft Thaumcaft büyücü modu indirmek isteyen arkadaşlar için bahsedeyim, Bu mod, oyununuza büyülü gizli bloklar ve öğeler ekler. Thaumonomicon oyun içi “wiki” olmasına rağmen, her şeyi kapsamaz.


Thaumaturji… garip işler yapmak, algılanmak duygusu ve büyük ölçüde merak edilmek isteyen insanlara emir veren. Thaumaturji bir sihirbazın mucizeler yaratabilme yeteneğidir. Taumaturji uygulayıcısı bir taumaturge, taumaturist veya mucize işçisi.

Bu mod tamamen bununla ilgilidir - Essentia formunda fiziksel nesnelerden sihir çizmek ve mucizeleri gerçekleştirmek için yeniden şekillendirmek.

Moddan birkaç ekran görüntüsü:

EM43xXwXkAAd08t

EM43xX5X0AA0ClY

EM43xX2W4AAh35Q

EM43xXzW4AAlopUThaumcaft dünya neslini mevcut dünyalara eklemek:

Evet, doğru duydunuz. Yapılandırma dosyalarınızdaki birkaç şeyi değiştirerek tüm cevherleri, ağaçları ve diğer worldgen özelliklerini mevcut dünyalara ekleyebilirsiniz. Unutmayın: bu riskli olabilir, bu nedenle tasarruflarınızı önceden yedekleyin.

 • Bu kaydetme ile Thaumcraft'ı ilk kez yüklüyse, regen_key ayarını 'DEFAULT' olarak bırakabilirsiniz, aksi takdirde başka bir şeye ayarlayabilirsiniz.
 • Neyin yenileneceğini seçmelisiniz. Ben şiddetle set tavsiye aura_nodes için 'gerçek' bu böyle yapıyorsun ilk kez ise. Aura olmadan Thaumcraft'ta yapabileceğiniz şeylerin% 99,9'unu yapamazsınız.
 • Oyunu çalıştırın. Bir süre gecikecek ve yeniden oluşturulmuş parçalar hakkında bazı konsol spam'leri görmelisiniz. Bu iyi - sadece bekle. Çok uzun sürmemelidir. Dünya çok araştırılmış olsaydı, mesajın tekrar tekrar ortaya çıktığını görebilirsiniz. Bu da normal.
 • Herhangi bir nedenle, bunu tekrar yapmak isterseniz veya bir şekilde savefile dosyanız bozulduysa ve aura düğümleriniz kaybolduysa, yapmanız gereken tek şey regen_key değerini başka bir şeye ayarlamaktır. Herhangi bir kelime yapardı.
Önemli: Mevcut bir dünyada TC cevherleri ve benzeri üretmeyi seçtiyseniz, yapılandırmayı olduğu gibi tutmak en iyisidir. Oyunu veya sunucuyu bir kez çalıştırdıktan sonra her şeyi tekrar kapatmayın. Geçmişte keşfedilmiş parçaları keşfederken, henüz ziyaret etmedikçe yeni TC de bunlarda yenilenecek. Onları tekrar gözden geçirme şansınız olmadan kapatırsanız, hiçbir şey üretilmez ve cevherleri ve düğümlerin iki katına neden olabilecek parçalara eklemek için sıfırdan rejenerasyon yapmanız gerekecektir.

Nasıl kurulur:
 1. Minecraft Forge ve Baubles Mod'u zaten yüklediğinizden emin olun .
 2. Minecraft uygulama klasörünü bulun.
  • Pencerelerde başlat menüsünden Çalıştır'ı açın, % appdata% yazın ve Çalıştır'ı tıklatın.
  • Mac açık bulucuda ALT tuşunu basılı tutun ve üst menü çubuğunda Git'i ve ardından Kitaplık'ı tıklayın. Uygulama Desteği klasörünü açın ve Minecraft'ı arayın.
 3. İndirdiğiniz modu (.jar dosyası) Mods klasörüne yerleştirin.
 4. Minecraft'ı başlattığınızda ve mods düğmesine tıkladığınızda, modun kurulu olduğunu görmelisiniz.


elfdailyindirmelinkleri.png

 
Son düzenleme:

Üst