Neler yeni

Otomatik Seri Gem Kırdırma Programı İndir

c3lik

Kullanıcı
Kredi
0
  1. PROGRAMI VERECEĞİM LİNKTEN İNDİRİP KURUN.

2. YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN. Şimdi başlıyoruz...

3. Kırdırılacakları inventory 1. slota koyun.

4. GEM-FRAGMENT KIRDIRMA ZIMBIRTISINA GİDİP AÇIN.

5. PROGRAMI YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN.

6. Programdan pick butonuna tıklayın, maus imleci (+) şeklinde olacaktır. Oyuna geçip kırdırılacak iteme tıklıyoruz. ACTION TYPE'I "RIGHT CLICK" VE Delayı "500" olarak ayarlayıp "ADD" butonuna TIKLAYIN.

7. TEKRAR "PICK" BUTONUNA TIKLAYIP BU SEFER OYUNDAKİ "START" BUTONUNA TIKLIYORUZ. ACTION TYPE BU SEFER LEFT CLICK. DELAY 500 YAZIP ADD DİYORUZ.

8. BU SEFER STOP BUTONU İÇİN TEKRAR "PICK" YAPIN. STOP BUTONUNU SEÇİN. ACTION TYPE LEFT CLICK. DELAY 500.

+ START BASIP 1 KERE DENEYİN. OLUYOSA "REPEAT COUNT" ÜZERİNDEN BU İŞLEMİ İSTEDİĞİNİZ KADAR TEKRARLATABİLİRSİNİZ. BEN 50ŞER OLARAK KIRDIRIYORUM. MALUMUNUZ İNVENTORY DOLUYOR =))

++ AYNI İŞLEMİ HER SEFERİNDE TEKRARLAMANIZA GEREK YOK. MACRONUZU SAVELEYİN. KIRDIRMA YAPACAĞINIZ ZAMAN LOAD EDEREK DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

DOWNLOAD:

[Gizli içerik]
güzel içerik

Kişi Yorumladı

fehra

Kullanıcı
Kredi
0
  1. PROGRAMI VERECEĞİM LİNKTEN İNDİRİP KURUN.

2. YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN. Şimdi başlıyoruz...

3. Kırdırılacakları inventory 1. slota koyun.

4. GEM-FRAGMENT KIRDIRMA ZIMBIRTISINA GİDİP AÇIN.

5. PROGRAMI YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN.

6. Programdan pick butonuna tıklayın, maus imleci (+) şeklinde olacaktır. Oyuna geçip kırdırılacak iteme tıklıyoruz. ACTION TYPE'I "RIGHT CLICK" VE Delayı "500" olarak ayarlayıp "ADD" butonuna TIKLAYIN.

7. TEKRAR "PICK" BUTONUNA TIKLAYIP BU SEFER OYUNDAKİ "START" BUTONUNA TIKLIYORUZ. ACTION TYPE BU SEFER LEFT CLICK. DELAY 500 YAZIP ADD DİYORUZ.

8. BU SEFER STOP BUTONU İÇİN TEKRAR "PICK" YAPIN. STOP BUTONUNU SEÇİN. ACTION TYPE LEFT CLICK. DELAY 500.

+ START BASIP 1 KERE DENEYİN. OLUYOSA "REPEAT COUNT" ÜZERİNDEN BU İŞLEMİ İSTEDİĞİNİZ KADAR TEKRARLATABİLİRSİNİZ. BEN 50ŞER OLARAK KIRDIRIYORUM. MALUMUNUZ İNVENTORY DOLUYOR =))

++ AYNI İŞLEMİ HER SEFERİNDE TEKRARLAMANIZA GEREK YOK. MACRONUZU SAVELEYİN. KIRDIRMA YAPACAĞINIZ ZAMAN LOAD EDEREK DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

DOWNLOAD:

[Gizli içerik]
bakalım
usta bir sorum var ben gem kırarken bu dedigin mouse programı ile narkide cop olan itemleri kırdırma işlemini de yaptırabilir miyim hazır bir ayarı varsa paylaşır mısın lutfen ?

Son düzenleme:
Kişi Yorumladı