Neler yeni

PES 2017 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,402
Çözümler
206
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
1
PES 2016‘da da sıkça karşılaşılan sorun PES 2017 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü herkes tarafından merak ediliyor. PES 2017‘de de bazı kullanıcıların başına bela oldu. Çözüm olarak, Oyunun Settings bölümüne girip, Online seçeneğinden, UDP Portu yazısının altındaki Otomatik seçeneğinde bulunan tik işaretini kaldırın. Açılan bölüme “0000” (4 tane sıfır) yazarak OK seçeneğini seçin.

Not 1: Bazı bilgisayarlarda .NET Framework dosyası eksik olduğundan oyunlarda çalışmayı durdurdu hatası alınabiliyor. Bu sorunu gidermek için oyunu kurduktan sonra masaüstüne gelen Pro Evolution Soccer 2017 oyununa mause ile sağ tuş yapıp, Özellikler – Dosya Konumunu Aç dedikten sonra,
CommonRedistklasörüne girerek, DotNet – 4.0 Client Profile klasörlerinin içindeki dotNetFx40_Client_x86_x64 programını kurarsanız oyundan atma sıkıntısını giderebilirsiniz.


Not 2: Kurulan ek paketlerdeki stadyum uyumsuzluğu yüzünden de Ana lig de oynarken çalışmayı durdurdu hatası alınıyor olabilir. Bunun için Fenerbahçe ve Galatasaray’ın iç sahalarını İlaveler – Düzenle – Takımlar bölümünden hangi takımı oynuyorsanız onu seçip İç Saha seçeneğinden stadyumunu değiştirirseniz sorununuz düzelecektir.
 
Son düzenleme:

Üst