Neler yeni

PlayStation Oyunların'da 800'den Fazla Oyun'a İndirim Geldi

PlayStation oyunu için piyasada olanlar şanslı: PlayStation Store'da, 800'den fazla popüler bağımsız oyun, Bugsnax, Death's Door, Disco Elysium ve daha fazlası. Bunlar, dahil edilen son yıllardaki bazı üst düzey oyunlardır ve bazıları sadece birkaç dolara satın alınabilir.

Çılgınca ve muhteşem Hotline Miami serisini oynamadıysanız, şimdi harika bir zaman. Orijinali 10 $'dan sadece 2 $'a satılıyor ve devam filmi 15$'dan 4$' a listeleniyor . Her iki oyun da yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla oynanır ve gizli ve hızlı silah oyunlarını bir arada teşvik eden akıllıca tasarlanmış seviyelere sahiptir. Tek vuruşta öldürmeler/ölümler sayesinde aksiyon hızlı ve acımasız. İlkel sanat tasarımı, seriye benzersiz, cesur bir tarz katıyor.

Hades başka bir kolay tavsiye, özellikle de şimdi sadece 17$'a listelendiği için . Aksiyon-roguelike, yeraltı dünyasından tırmanmaya çalışırken Hades'in oğlu Zagreus'u takip ediyor. Yol boyunca, her ölümün onu birinci kareye geri göndermesiyle, diyarın en ölümcül muhafızlarıyla yüzleşecek. Güçlü silahlardan oluşan bir ahırın kilidini yavaşça açacak ve sonraki koşular için istatistiklerinizi yükselteceksiniz. Yol boyunca Hades, tür içinde gördüğümüz en ilgi çekici hikayelerden birini anlatıyor.

Diğer önemli noktalar arasında The Ascent, Bugsnax, Lake ve Superhot VR yer alıyor. Aşağıda 20'den fazla favori fırsatımızı listeledik, ancak 21 Eylül'de çıkmadan önce tam kataloğa göz atmayı unutmayın.PS Store'da en iyi fırsatlar​

Bu Haftanın En İyi Oyun ve Teknoloji Fırsatları
 

Üst