Neler yeni

Çözüldü PUBG Mobile hesabım çalındı

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
PUBG Mobile hesabım çalındı
PUBG Mobile'ı ilk çıktığı zamanlarda sezon 3-4 de başladım. Fazlasıyla oynadım hesabımı dizdim. Bir zaman sonra oyun sarmamaya başladı ve uzun bir süre oynamadım. 2-3 seneden fazla oluyor oyunu salalı. Kardeşim arada benim hesaptan giriyordu arkadaşlarına skinlerle hava atmak için, o da uzun bir süre sonra girdi ve hesabın ismini değiştiğini ve maçların oynandığını söyledi. İlk günler çok takmamıştım ama sonra hesaba 2 aşamalı doğrulama girmiş sanırım. E-posta ile giriyorum fakat kod onun telefonuna gidiyor, giremiyorum. Bunu nasıl geri alabilirim acaba?

1706300724827.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
PUBG Mobile'ı ilk çıktığı zamanlarda sezon 3-4 de başladım. Fazlasıyla oynadım hesabımı dizdim. Bir zaman sonra oyun sarmamaya başladı ve uzun bir süre oynamadım. 2-3 seneden fazla oluyor oyunu salalı. Kardeşim arada benim hesaptan giriyordu arkadaşlarına skinlerle hava atmak için, o da uzun bir süre sonra girdi ve hesabın ismini değiştiğini ve maçların oynandığını söyledi. İlk günler çok takmamıştım ama sonra hesaba 2 aşamalı doğrulama girmiş sanırım. E-posta ile giriyorum fakat kod onun telefonuna gidiyor, giremiyorum. Bunu nasıl geri alabilirim acaba?

1706300724827.png

Merhaba
  1. Hesabınızın güvenliği ihlal edildiğini doğrulayın ve...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

1706300724827.png

Merhaba
  1. Hesabınızın güvenliği ihlal edildiğini doğrulayın ve hesabınızı kurtarmak istediğinizi belirtin.
  2. Bilgisayarınızı tarayarak v*rüs ve casus yazılım tarayıcıları çalıştırın.
  3. E-posta şifrenizi değiştirin.
  4. Steam Destek ile iletişime geçin ve hesabınızı doğrulayın ve kurtarın. Aidiyet belgesi (ödeme bilgileri), herhangi bir olası Steam Hesabı oturum açma adı ve hesapta kullanılan olası e-posta adreslerini sağlayın.
  5. PUBG Destek ile iletişime geçin. Saldırıya uğramış hesap kategorisini seçin ve hesap bilgilerinizi sağlayın (Oyun içi ismi, Steam ID, vb.). Saldırıya uğramış hesap kurtarmanın tek seferlik bir hizmet olduğunu kabul edin. Mobile Steam Guard’ın kurulu olduğunu kanıtlamak için bir ekran görüntüsü ekleyin.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm