Neler yeni

PUBG Mobile’da e-Spor Turnuvası Geldi!

pX3ukq.jpg


PUBG Mobile’da e-Spor turnuvası geliyor! heyecanı daha şimdiden oyuncuları sarmaya başladı. Yakın zamanda kıyasıya turnuvalar bekliyoruz. Call Of Duty Mobile‘ın çıkışından sonra oyun sektöründe rekabetinde artmasıyla birlikte artık bu şirketlerin daha fazla yenilik sunacağını düşünüyoruz. Bununla birlikte turnuva ve bunun gibi etkinliklerinde artık olacağından şüphemiz yok.

2019 Aralık ayında 555 milyon indirme ile kendi rekorunu kırmıştı. PUBG Mobile Pro Lig duyurusunu yapan şirket, oluşturduğu ligi İlkbahar ve Sonbahar sezonu olmak üzere ikiye ayırdı. Yarışmalarda öne çıkan takımlar Mayıs ve Ekim aylarında PUBG Mobile Pro Lig etkinliğine katılmaya hak kazanacak.
Lig bittikten sonra Aralık ayında düzenlenecek olan şampiyonada toplam 5 milyon dolar ödül dağıtılacak. Pro Lig, Güneydoğu Asya bölgesi için başladı (Tayland, Endonezya, Malezya, Singapur ve Vietnam’dan oyuncular katılabiliyor). Yakın zamanda diğer bölgeler için de başlaması beklenen Pro Lig, birçok kullanıcı tarafından sevinçle karşılandı.
 
Son düzenleme:
Üst