Neler yeni

Resident Evil 4 Remake sistem gereksinimleri

8c9ik45.png

PC için Resident Evil 4 Remake sistem gereksinimleri açıklandı, yani yaklaşan hayatta kalma korku oyununu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için gereken minimum ve önerilen donanımlar burada.

Capcom'un Resident Evil 4 Remake'i , hayatta kalma korku oyunu hayranlarına, ABD Başkanı'nın kızını gizemli bir tarikattan kurtarmaya çalışan Leon Kennedy'nin botlarına geri dönme şansı verecek.

Ancak, ölümsüz orduları alt etmek ve önünüzdeki denemelerde hayatta kalmak istiyorsanız, onu çalıştıracak donanıma sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Resident Evil 4 Remake sistem gereksinimleri Silent Hill 2'ninki kadar zorlayıcı olmasa da , oyunu sorunsuz çalıştırmak için yine de iyi bir PC'ye ihtiyacınız olacak.

Bu nedenle, devam etmeden ve Resident Evil 4 Remake ön siparişinizi vermeden önce, tüm minimum ve önerilen sistem gereksinimlerine bakmanızı öneririz. ELFDaily sizler için sistem gereksinimlerini paylaştı.

Resident Evil 4 Remake sistem gereksinimleri​

Asgari​

• 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafikler: 4GB VRAM'li AMD Radeon RX 560 / 4GB VRAM'li NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Ek Notlar: Tahmini performans (Performansa Öncelik Ver olarak ayarlandığında) 1080p/60fps. Grafik yoğun sahnelerde kare hızı düşebilir. Işın izlemeyi desteklemek için AMD Radeon RX 6700 XT veya NVIDIA GeForce RTX 2060 gereklidir.

Önerilen​

• 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7 8700
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Grafikler: AMD Radeon RX 5700 / NVIDIA GeForce GTX 1070
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Ek Notlar: Tahmini performans: 1080p/60fps. Grafik yoğun sahnelerde kare hızı düşebilir. Işın izlemeyi desteklemek için AMD Radeon RX 6700 XT veya NVIDIA GeForce RTX 2070 gereklidir.