Neler yeni

Resident Evil 4 Remake Yapımcısı, Oyunun Süresi Hakkında İyi Haber Verdi

Resident Evil 4 Remake Yapımcısı, Oyunun Süresi Hakkında İyi Haber Verdi


Resident Evil 4 remake, orijinal Resident Evil 4 kadar uzun olacak ve bazıları bunun söylemeye gerek olmadığını düşünse de, hayranların endişelenmesi için bir neden vardı. Resident Evil 3 remake, piyasaya sürüldüğü sırada PS1 orijinaline ve Resident Evil 2 remake'ine kıyasla kapsamı daha küçük olduğu için eleştirildi , bu nedenle bazı hayranlar Resident Evil 4 remake'in benzer bir yola gireceğinden endişelendi.

Ancak, Resident Evil 4 yeniden yapım yapımcısı Yoshiaki Hirabayashi, PC Gamer'a yeni oyunun 2005 orijinaliyle aynı uzunlukta olacağını doğruladı. Ancak bu, iki oyun arasında değişiklik olmayacağı anlamına gelmiyor. Aslında, Resident Evil 4 remake, deneyimde oldukça sert değişiklikler yapıyor. Hayranların en son Resident Evil 4 remake oynanış fragmanını fark etmiş olabileceği gibi , Leon'un oyunun başında girdiği ev bu sefer çok daha büyük ve ayrıca ünlü köy sahnesinde gerçekleşebilecek yeni olaylar var.

Resident Evil 4'ün uzunluğuna gelince , aslında Capcom'un uzun soluklu hayatta kalma-korku serisindeki en uzun oyunlardan biri. Çoğu Resident Evil oyunu kısadır ve bulmacaları ve öğe konumlarını ezberlemiş olanlar için birkaç saat içinde yenilebilir, ancak orijinal Resident Evil 4 çoğu insanı yenmek için ortalama 15 ila 20 saat sürer. Bunu göz önünde bulundurarak hayranlar , oyun gelecek yılın başlarında piyasaya çıktığında Resident Evil 4 remake'in de 15 ila 20 saat arasında geçmesini bekleyebilirler.

Elbette bu sayı, Resident Evil 4 remake'in sunduğu her şeyi %100 tamamlamaya çalışanlar için önemli ölçüde artacaktır. Orijinal Resident Evil 4 gibi kurulduğunu varsayarsak , hayranlar New Game+ seçeneklerinin ve son kredilere ulaştıktan sonra bile geri dönmek için birçok neden bekleyebilirler. Ayrıca Resident Evil 4'ün Mercenaries moduna sahip olma olasılığı da var .

Acemiler için paralı askerler modu, orijinal Resident Evil 4'te ortaya çıkan ve oyuncuların bir süre içinde mümkün olduğunca çok sayıda düşman öldürerek yüksek bir puan kazanmaya çalıştıkları için oyundaki çeşitli karakterlerin rolünü üstlendiği bir bonus oyun modudur. sınır. Paralı askerler, bu yazının yazıldığı sırada Resident Evil 4'ün yeniden çevrimi olarak onaylanmadı , ancak RE4 yeniden çevrimi çıkış tarihi önümüzdeki yılın başlarında geldiğinde oyunda olma ihtimali yüksek .
 
Üst