Neler yeni

Roblox Beta Özellikleri Nasıl Elde Edilir

6iTohEU.jpg

Roblox'a nasıl üye olacağınızı ve beta özelliklerini nasıl alacağınızı öğrenmek için bu kılavuza göz atın.

Roblox hesabınıza Beta özelliklerini nasıl alacağınızı merak ediyorsanız , çevrimiçi oyun platformundaki farklı yönlere ve seçeneklere erken erişim hakkında bilmeniz gerekenler burada. Roblox, genellikle geliştiricilerin gelen güncellemeleri önizlemesine olanak tanıyan beta testi yoluyla yeni özellikler sunar. Daha sonra, platformdaki beta olmayan üyelerden önce geçirdikleri süreye göre geri bildirim sağlayabilirler. Dolayısıyla, onlara erişmekle ilgileniyorsanız ve başınıza neler geleceğini biliyorsanız, nasıl üye olabileceğinizi öğrenin.

Roblox'ta Beta Özellikleri Nasıl Alınır?​


Ne yazık ki şu an itibariyle beta programı Roblox'ta yeni geliştiriciler için kapatılmış durumda . Geliştiriciler gelecekte programa dahil olmak veya programdan çıkmak için yeni bir sistem getirene kadar kapalı kalacaktır . Bundan önce kullanıcılar, ELFDaily üyesi olarak ve blog gönderisini resmi Roblox hesabından yanıtlayarak beta programına katılabilirdi. Gönderi, kullanıcıların istedikleri zaman beta programına katılmasına veya devre dışı kalmasına izin verdi. Geliştiricilerden biri, kapatılma nedeninin ölçeklendirme endişelerinden kaynaklandığını belirtti. Şu anda, gönderiye göre, kullanıcıların geliştirici forumundaki resmi duyuruları beklemesi gerekecek.


Beta programı ile geliştiriciler aşağıdaki özelliklere erişebilir:

  • Sunucu başına 700 oyuncu : Üyeler, Roblox deneyimlerinde sunucu başına maksimum 700 oyuncu kurma erişimine sahipti.
  • Roblox Web Sitesi Güncellemeleri : Beta üyeleri, Roblox web sayfasında yapılan değişiklikleri platformdaki tüm topluluk üyelerinin kullanımına sunulmadan önce görebilir.
Halihazırda beta programında yer aldıysanız, gelecekte tekrar kaydolmanıza gerek kalmayacaktır. Zaten tüm özelliklere erişebileceksiniz. Gelecekteki güncellemeler için Devforum'daki tüm duyuruları takip etmeyi unutmayın .
 
Üst