Neler yeni
ELFDaily ekibi olarak her ay aranızdan 1 kişiye ücretsiz 1 aylık knight online server hediye etmek istiyoruz. Etkinliğin detaylarını whatsapp kanalına katılarak öğrenebilirsiniz. Whatsapp Kanalımıza Katılmak İçin Buraya Tıklayın

Rockstar Games yönetimi değişti !

FsB7nb.jpg


Oyun haberlerinde GTA 6 ile gündemden inmeyen Rockstar yönetimi 1998 tarihinde oyun firmasının kurucularından olan Dan Houser ayrılık kararı almıştı. Houser, GTA ve Red Dead Redemption için önemli işlere imza atmıştı. Kurucunun ayrılığı sonrasında firmanın izleyeceği yol haritası merak ediliyor.

Ayrılığın GTA 6 haberlerinin yapılmasından sonra yaşanması ise dikkat çekti. Dan Houser kardeşi ile Sam Houser ile birlikte 1998‘den bu yana aralıksız olarak oyun çalışmalarını sürdürüyordu. Ancak kardeşler şimdi ayrıldı.

Özellikle GTA ve Read Dead serisinde büyük işlere imza atan Dan Houser‘ın neden firmadan ayrıldığı merak ediliyor. 22 yıl çalışmanın ardından ayrılan kurucu, yıllar boyunca elde edilen başarıların arkasında yer aldı. Özellikle GTA serisinde her bir oyunun efsane haline gelmesiyle birlikte oyuncular yüksek beklenti içine girdi.

Beklentiler yüksek olunca oyunlar hakkında birçok haber ortaya çıktı. Bunların Rockstar Games cephesini yıpratmak için yapıldığı düşünen kişiler bulunuyor. Bu haberler hakkında oyun firması tarafından hiçbir açıklama yapılmaması da kafaları karıştırmıştı.

Kurucu kardeşlerden birinin bu sebepten dolayı ayrılıp ayrılmadığı konuşuluyor. Mart ayında resmen işleri bırakacak olan Dan Houser’ten sonra firmanın yöneticisi Sam Houster olacak.
 

Üst