Neler yeni

Sizce PUBG Mobile neden bitti?

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Sizce PUBG Mobile neden bitti? Merhaba, bu konu hakkında ki yorumunuzu bayağı merak ediyorum. Zamanında birçok kişinin oynadığı ve Türkiye'de bile yüzlerce içerik üreticisinin videolarını çektiği bu oyun, şu an ortalama videoları 50-60k izleniyor. Eski dönemleri hatırlıyorum, PUBG Mobile ile alakalı videolar yüz binlerce, bazen ise milyonlarca izleniyordu.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Sizce PUBG Mobile neden bitti? Merhaba, bu konu hakkında ki yorumunuzu bayağı merak ediyorum. Zamanında birçok kişinin oynadığı ve Türkiye'de bile yüzlerce içerik üreticisinin videolarını çektiği bu oyun, şu an ortalama videoları 50-60k izleniyor. Eski dönemleri hatırlıyorum, PUBG Mobile ile alakalı videolar yüz binlerce, bazen ise milyonlarca izleniyordu.

• Oyunun teknik sorunları: PUBG Mobile, oyuncuların sıkça şikayet ettiği birçok bug, server problemi, görsel ve teknik hata içeriyor. Bu sorunlar, oyunun akıcılığını ve keyfini bozuyor, oyuncuları başka oyunlara yönlendiriyor.
  • Oyunun rekabetçi ortamı: PUBG Mobile, çok rekabetçi bir oyun olduğu için, oyuncuların sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri ve yeni stratejiler öğrenmeleri gerekiyor. Bu da, oyunu eğlenceli bir hobi olmaktan çıkarıp, stresli bir iş haline getirebiliyor. Bazı oyuncular, bu baskıya dayanamayıp, daha rahat ve eğlenceli oyunlara geçiyor.
  • Oyunun yenilikçi olmaması: PUBG Mobile, ilk çıktığı zaman çok popüler ve devrimci bir oyun olarak kabul ediliyordu. Ancak, zamanla oyunun yenilikçi özellikleri azaldı, oyun yapımcısı şirket oyun içi kozmetiğe ağırlık vermeye başladı. Bu da, oyuncuların ilgisini kaybetmesine ve sıkılmasına neden oldu.
Bu nedenler, PUBG Mobile’ın neden bittiğine dair bazı tahminlerdir. Tabii ki, her oyuncunun bu konuda kendi görüşü ve deneyimi olabilir.

Kişi Yorumladı
Oyla 0