Neler yeni

Skybound, Xbox Game Pass'e Gelen 4 Oyununu Onayladı.

7yuv7dw.jpg

Skybound Games, Xbox Game Pass'e gelen dört yeni oyunu duyurdu; bunlardan biri hizmette yeni bir ilk sürüm.


Skybound Games , Tokyo Game Show sırasında yayınlanan yeni bir videoda dört oyununun Xbox Game Pass'e geldiğini doğruladı . Xbox Game Pass , popüler hizmete oyun eklemeye ve kaldırmaya devam ediyor, ancak SkyBound Games'in bu duyurusu, yaklaşmakta olan bir oyunun bu hafta başlarında duyurulduktan sonra hizmette ilk gün yayınlanacağını da doğruluyor. Xbox Game Pass'e geleceği açıklanan dört oyundan üçü bu yıl hizmete girerken, birinci gün çıkış başlığının çıkış tarihi yok.

Skybound Games, popüler The Walking Dead: The Final Season oyununun son iki bölümünün geliştiricisi ve yayıncısıdır , bu nedenle bu yıl Xbox Game Pass'e geleceği açıklanan oyunlardan birinin The Walking Dead: The Final olması şaşırtıcı değil. Mevsim. Skybound Games , önceki geliştirici TellTale Games'in 2018'de aniden kapanmasından sonra bu projeyi devraldı .

The Walking Dead: The Final Season'ın yanı sıra resmi Xbox hesabı tarafından YouTube'da yayınlanan duyuru videosunda popüler Xbox Game Pass'e üç oyunun daha geleceği doğrulandı . Diğer başlıklardan ikisi Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan ve The Big Con . Bu oyunların ikisi de daha küçük, bağımsız oyunlar, Skybound Games'in aşina olduğu ve orijinal sürümlerinde olumlu bir resepsiyon alan bir şey. Ayrıca Xbox Game Pass'e ilk gün gelen oyun , bir çiftçilik yaşam simülatörü oyunu olan Homestead Arcana'dır . Başlık için bir çıkış tarihi açıklanmadı.


Homestead Arcana'nın bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, Xbox Game Pass'te birinci gün başka bir oyunun mevcut olması, oyuncuların çoğu için bir kazançtır . Diğer üç oyun da, indie oyunların hizmette ne kadar iyi göründüğü göz önüne alındığında, hizmete tam olarak uyacaktır. Eleştirmenlerce beğenilen Immorality , Game Pass'e Ağustos ayında geldi . Hizmette göründüğünden beri popülaritesinde artış gören Goat Simulator gibi oyunlar da var. Bağımsız oyunların yanı sıra, Team Ninja'dan çıkacak Soulslike Wo Long: Fallen Dynasty gibi Game Pass'e giden birçok AAA oyunu da geliştirme aşamasında .

Bu duyuruyla, Microsoft'un gözlerini mümkün olduğunca Xbox Game Pass'e çok çeşitli oyunlar getirmeye kararlı olduğu açık. Xbox Game Pass oyun kitaplığını oldukça sık güncellerken , hizmet abonelerin geçmişte denememiş olabilecekleri yeni oyunları denemelerine izin verdi. Bu, oyuncular için başlangıçta çok büyük bir kitleye ulaşmayan birçok bağımsız oyunu deneyimleme şansı olabilir.
 

Üst