Neler yeni

Sony, PS5 Lansmanı için corona v*rüs pandemisinden etkilenmiyor

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
Jz8ZcP.png


Bloomberg'e yaptığı açıklamada Sony, devam eden koronavirüs salgınının bu tatil sezonu için hala planlanan PS5'in piyasaya sürülmesi üzerinde henüz önemli bir etkisi olmadığını doğruladı.

Bu açıklama , şirketin Hollandalı LetsGoDigital sitesine "coronavirus'un şu an PlayStation 5'in başlatılmasını henüz geciktirmediğini" söylemesinden sadece dokuz gün sonra geldi . Küresel olarak, koronavirüs ile ilgili durum sadece son dokuz gün içinde daha da kötüleşti, ancak kilit taşları olarak PS5'in lansmanında en önemli faktör olan bazı Asya ülkeleri şu anda iyileşiyor.

Sony, COVID-19'un devam eden mali yıl için iş planları üzerindeki etkisi hakkında daha fazla bilgi sunarak PlayStation'ın geleceğinin, birinci taraf oyunlarının ve corona virüsün sürekli yayılmasından büyük ölçüde etkilenebileceğini düşündü.

Şimdiye kadar bilinen bir sorun olmasa da Sony, COVID-19'un etkisinin PlayStation'ın birkaç ay içinde aynı durumla başa çıkabileceğini öne süren Final Fantasy 7 Remake ve Resident Evil 3 Remake'in açılış planlarını zaten etkilediğini doğruladı. saati. Bu çalkantılı zamanlarda yeni nesil durumu hakkında daha fazla şey duyduğumuzda size haber vereceğiz, ancak şimdilik Xbox X Serisi hakkında bildiğimiz her şeye göz atın.
 

Üst