Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Spacedesk ETS için 2. ekran nasıl ayarlanır?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Spacedesk ETS için 2. ekran nasıl ayarlanır? Spacedesk'ten tabletle ekranı bağladım bunu ETS'deki 2.ekran olarak kullanabilir miyim, kullanabileceksem nasıl?

Çözüm
Spacedesk ETS için 2. ekran nasıl ayarlanır? Spacedesk'ten tabletle ekranı bağladım bunu ETS'deki 2.ekran olarak kullanabilir miyim, kullanabileceksem nasıl?
Spacedesk ETS için 2. ekran ayarlamak istediğinizi anlıyorum. Spacedesk, tablet ya da telefonu bilgisayar için. bir ekran olarak kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır. ETS, Euro Truck Simulator 2’nin kısaltmasıdır. Bu oyunu 2. ekranda oynamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

• Bilgisayarınıza ve tabletinize Spacedesk uygulamasını indirin ve kurun. Bilgisayarınız için uygun olan Windows sürümünü seçin3456. Tablet için Android ya da iOS uygulamasını seçin.
  • Bilgisayarınızı ve tabletinizi aynı Wi-Fi ağına bağlayın. Tablet uygulamasını açın ve bilgisayarınızın...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Spacedesk ETS için 2. ekran ayarlamak istediğinizi anlıyorum. Spacedesk, tablet ya da telefonu bilgisayar için. bir ekran olarak kullanmanızı sağlayan bir uygulamadır. ETS, Euro Truck Simulator 2’nin kısaltmasıdır. Bu oyunu 2. ekranda oynamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

• Bilgisayarınıza ve tabletinize Spacedesk uygulamasını indirin ve kurun. Bilgisayarınız için uygun olan Windows sürümünü seçin3456. Tablet için Android ya da iOS uygulamasını seçin.
  • Bilgisayarınızı ve tabletinizi aynı Wi-Fi ağına bağlayın. Tablet uygulamasını açın ve bilgisayarınızın IP adresini girin. Bilgisayarınızda Spacedesk sunucusu çalıştırın ve tabletinizdeki bağlantıyı onaylayın.
  • Bilgisayarınızda masaüstüne sağ tıklayın ve Ekran ayarları seçeneğine tıklayın. Tablet ekranınızı bilgisayar ekranınızın yanına sürükleyin ve Uygula butonuna basın. Tablet ekranınızın çözünürlüğünü ve yönünü de ayarlayabilirsiniz.
  • ETS 2 oyununu açın ve Ayarlar menüsüne girin. Grafik sekmesinde, Çoklu monitör desteği seçeneğini işaretleyin. Oyunu tam ekran modunda çalıştırın ve tablet ekranınıza sürükleyin. Oyunu 2. ekranda oynamaya başlayabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm