Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Spaceflightsimulator PC dünya oluşturulmuyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Spaceflightsimulator PC dünya oluşturulmuyor
Merhaba. Spaceflight Simulator'ün PC sürümünde "Dünya Oluştur" seçeneğine tıkladığımda herhangi bir yanıt alamıyorum. Oyunu Steam platformundan satın aldım. Oyun dosyalarını onarmayı veya oyunu yeniden yüklemeyi denedim, başka bir bilgisayarda da denedim ancak sorun devam ediyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Merhaba. Spaceflight Simulator'ün PC sürümünde "Dünya Oluştur" seçeneğine tıkladığımda herhangi bir yanıt alamıyorum. Oyunu Steam platformundan satın aldım. Oyun dosyalarını onarmayı veya oyunu yeniden yüklemeyi denedim, başka bir bilgisayarda da denedim ancak sorun devam ediyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  1. Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayın.
  2. Sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun.
  3. Ekran kartı sürücüleriniz ve DirectX gibi sistem sürücülerinizi güncelleyin.
Bu basit adımlar, sorununuzu çözmenize yardımcı olabilir. Eğer sorun hala devam ederse, oyunun resmi destek kanallarına başvurmanız gerekebilir.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
  1. Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayın.
  2. Sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun.
  3. Ekran kartı sürücüleriniz ve DirectX gibi sistem sürücülerinizi güncelleyin.
Bu basit adımlar, sorununuzu çözmenize yardımcı olabilir. Eğer sorun hala devam ederse, oyunun resmi destek kanallarına başvurmanız gerekebilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm