Neler yeni

SQL database restore edemiyorum hata aliyorum lütfen yardım.

cylex1905

Kullanıcı
Kredi
1
arkadaşlar bu işlerde yeniyim bu forumda paylasılan bir db yi restore etmeye calıstım ama ne yaptıysam nerelere baktıysam duzeltemedim

knight online serveri açmaya calısıyorum bir türlü bu hatanın üstesinden gelemedim
tam olarak aşağıda bulunan hatayı alıyorum.

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Restore of database 'kn_online' failed. (Microsoft.SqlServer.Management.RelationalEngineTasks)

ADDITIONAL INFORMATION:

System.Data.SqlClient.SqlError: Logical file 'KO_DATABASE_MAIN' is not part of database 'kn_online'. Use RESTORE FILELISTONLY to list the logical file names. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended)

For help, click:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

BUTTONS:

OK

cupcapp

Kullanıcı
Kredi
0
Hangi DB yi kurmak istiyorsun sql versiyonu nedir ? Muhtemelen veriyon farkı veriyor yada restore ederken bir yerde hata yapıyorsun

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
arkadaşlar bu işlerde yeniyim bu forumda paylasılan bir db yi restore etmeye calıstım ama ne yaptıysam nerelere baktıysam duzeltemedim

knight online serveri açmaya calısıyorum bir türlü bu hatanın üstesinden gelemedim
tam olarak aşağıda bulunan hatayı alıyorum.

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio

Restore of database 'kn_online' failed. (Microsoft.SqlServer.Management.RelationalEngineTasks)

ADDITIONAL INFORMATION:

System.Data.SqlClient.SqlError: Logical file 'KO_DATABASE_MAIN' is not part of database 'kn_online'. Use RESTORE FILELISTONLY to list the logical file names. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended)

For help, click:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

BUTTONS:

OK
muhtemelen database adını yanlış yazmışın büyük küçük harfe dikkat et KN_online ise öyle yaz kn_online yazma birde öyle dene

Kişi Yorumladı