Neler yeni

SQL SERVER 2008 Kurulum Yapabilecek Varmı ?

Darkness

Kullanıcı
Kredi
6
SQL SERVER 2008 Kurulum yaptım yalnız 2 pcyi oyuna sokamadım hamachi, noip, duckdns bunlarla denemeler yaptım ayarlar yaptım portlar acık sadece server baglanıyor başka pc bağlanmıyor yardımcı olmak isteyenler özel mesaj atarlarsa sevinirim.

Emir

Usta Üye
VIP Üye
Kredi
0
merhaba darkness oyunu kurdugun bilgisayardan girebiliyor baska bilgisayardan giremiyorsan bu ya sabit ip alamamışsın yada tüm portları açamamışsın demek youtubede no ipten ip alma videolarını izle güncel olanları izlemende fayda var birdaha izleyip tekrar ip almayı dene eger herşeyi yaptın olmuyorsa forumdan mesaj yoluyla skyp adresinizi bırakın ben yardımcı olurum

Kişi Yorumladı

Darkness

Kullanıcı
Kredi
6
merhaba darkness oyunu kurdugun bilgisayardan girebiliyor baska bilgisayardan giremiyorsan bu ya sabit ip alamamışsın yada tüm portları açamamışsın demek youtubede no ipten ip alma videolarını izle güncel olanları izlemende fayda var birdaha izleyip tekrar ip almayı dene eger herşeyi yaptın olmuyorsa forumdan mesaj yoluyla skyp adresinizi bırakın ben yardımcı olurum

Şimdi sunucuyu kurdum baştan portlar açık testte ettim noip hamachi duckdns gibi programları denedim ama yinede bağlantı sağlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kişi Yorumladı