Neler yeni

Çözüldü Sürgün Mağarası Map Sorunu

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Sürgün Mağarası Map Sorunu Sürgün Mağarasına İşinlanıyorum Fakat Karhter Yerin Altına Giriyor Herşeyini Deştirdim Mapları Zone Vs Yine Ayanı Server Kısmın Bile Deştirdim Çözemedim Bilen Varsa Yardımcı olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Sürgün Mağarası Map Sorunu Sürgün Mağarasına İşinlanıyorum Fakat Karhter Yerin Altına Giriyor Herşeyini Deştirdim Mapları Zone Vs Yine Ayanı Server Kısmın Bile Deştirdim Çözemedim Bilen Varsa Yardımcı olabilir mi?
Sürgün Mağarası Map Sorunu, Metin2 oyununda karşılaşılan bir hata olabilir. Bu hatanın nedeni, harita dosyalarının eksik veya bozuk olması, sunucu ayarlarının yanlış olması veya oyunun güncel olmaması olabilir. Bu hatayı çözmek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

• Oyunu tamamen kapatın ve tekrar açın.
  • Oyunun güncel olduğundan emin olun. Güncelleme yapmak için oyunun ana sayfasından Güncelle butonuna tıklayın.
  • Harita dosyalarını yeniden indirin ve kurun. ndirdiğiniz dosyaları oyunun kurulu olduğu...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Sürgün Mağarası Map Sorunu, Metin2 oyununda karşılaşılan bir hata olabilir. Bu hatanın nedeni, harita dosyalarının eksik veya bozuk olması, sunucu ayarlarının yanlış olması veya oyunun güncel olmaması olabilir. Bu hatayı çözmek için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:

• Oyunu tamamen kapatın ve tekrar açın.
  • Oyunun güncel olduğundan emin olun. Güncelleme yapmak için oyunun ana sayfasından Güncelle butonuna tıklayın.
  • Harita dosyalarını yeniden indirin ve kurun. ndirdiğiniz dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre kopyalayın ve varolan dosyaları değiştirin.
  • Sunucu ayarlarını kontrol edin. Sürgün Mağarası haritasının aktif olduğundan ve doğru koordinatları kullandığından emin olun.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm