Neler yeni

Suriyeden Utandıran Bir Fotoğraf Daha !

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
CqJ3SJ8WgAAGdy1.jpg:large
[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Suriye'nin Halep kentinde Esad rejimi ve Rus savaş uçaklarının bombaladığı muhalifler ile şiddetli çatışmalar sürerken, bölgeden sarsıcı fotoğraflar gelmeye devam ediyor.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]AP'nin haberine göre Suriyeli muhalif aktivistlerin yayınladığı görüntülerde, Halep'teki hava saldırılarının ardından enkaz altından kurtarılmış kanlar içinde tedavi bekleyen küçük bir çocuk görülüyor.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Ambulans içinde oturan, üstü tamamen tozla ve kanla kaplanmış çocuğun, 5 yaşındaki Ümran olduğu bildirildi.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]İnsanlığı utandıran bu kare sosyal medyada çok sayıda paylaşılırken, Ümran'ın kafasından yaralar aldığı ancak beyninde hasar olmadığı aktarıldı.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Paylaşılan videoda Al-Qaterji bölgesindeki enkazın arasından çıkarılırken görülen Ümran daha sonra ambulanstaki turuncu koltuğa oturtuluyor.[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Sessiz bir şekilde, aynı zamanda ne olduğunu anlamayan gözlerle etrafına bakan Ümran'ın daha sonra elini, kafasındaki kanayan bölgeye götürdüğü ve bu lekeyi de koltuğa sürerek temizlemeye çalıştığı görülüyor.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Ümran'la birlikte 1, 6 ve 11 yaşlarında üç kardeşinin ve annesiyle babasının da enkazdan kurtarıldığı bildirildi. Ailede ağır yaralı bulunmadığı aktarılırken, kurtarılmalarından çok kısa bir süre sonra binanın tamamen yıkıldığı aktarıldı.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]Halep'in Al-Qaterji bölgesine düzenlenen hava saldırılarında 3 kişinin öldüğü, çok sayıda kişinin de yaralandığı kaydedildi.

[/FONT]

[FONT=proxima_nova_ltsemibold]
1283770_9100d21aa689e74cb290dfb310b607fd.jpg
[/FONT]
 

batuhanefe

Kullanıcı
Katılım
11 Ağu 2016
Mesajlar
24
Puanları
1
Kredi
6
Allah yardımcıları olsun. Tüm dünya görmüştür inşallah.
 
Kişi Yorumladı

Üst