Neler yeni

Tarihte Bugün FETÖ Türkiye'yi karıştırmak için yeni bir tarih verdi!

E

Ersin

Misafir
57a02ac518c7734844c20175.jpg


[FONT=pt_sansregular][h=2]15 Temmuz darbe girişimini organize eden FETÖ hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.Gülen son yaptığı açıklamada cemaat mensuplarına 'sabredin' talimatı verdi. Mesajında 'kuluçka' örneğini kullandı. Son konuşma ve internetteki kimi mesajlar 'FETÖ 14 Ağustos'u mu işaret ediyor?' yorumlarına neden oldu.[/h][/FONT]
[FONT=pt_sansregular]FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimine önceden işaret ettiği ve yoğun şekilde hazırlandığı belirtiliyor. Sosyal medyada Gülen ve FETÖ mensuplarının çeşitli mesajlarla, örgütün yayın organlarının ise sembollerle 15 Temmuz'a dikkat çektiği belirtiliyor. Zaman gazetesinin 9 ay önce yayınlanan siren sesi ve ardından gülen bebekli reklamının da darbe işareti olduğu yönünde yorumlar var.


KULUÇKA MESAJI
Gülen son yaptığı açıklamada ise mensuplarına 'sabredin' talimatı verdi. Mesajında 'kuluçka' örneği kullanan Gülen, "Ne kadar ağır gelirsen gelsin dişini sık ve sabret. Beklentilerin karşısında kuluçkada yumurtaların 20 gün çevrildiği gibi sabret" dedi. Son konuşma ve internetteki kimi mesajlar 'FETÖ 14 Ağustosu'u mu işaret ediyor?' yorumlarına neden oldu.

BaşbakanlıkUzmanı olarak görev yapan ve FETÖ'ye bilgi sızdırdığı gerekçesiyle gözaltına alınan Akif Mustafa Koçyiğit adına açılan Twitter hesabı üzerinden paylaşılmış olan son tweette dikkati çeken bir tarihe işaret edildi.
[/FONT]
 
Üst