Neler yeni

Tekken 8 resmi ve PS5, Xbox Series X ve Steam'e geliyor

mzp3183.jpg


Tekken serisindeki bir sonraki giriş, bugünkü State of Play yayınının bir parçası olarak resmen onaylandı ve gerçekten Tekken 8 olarak adlandırıldı.

Kısa bir teaser fragmanı, Jin Kazama ve Kazuya Mishima arasındaki savaşı gösteriyor. Fragman sadece PS5 için bir logo gösteriyor ve bu da yeni oyunun yeni nesil platforma özel olacağını gösteriyor. Sunumun ardından Bandai Namco, oyunun Xbox Series X ve S'ye ve Steam üzerinden PC'ye geleceğini de doğruladı.

Geliştiriciler, bu kısa görüntünün, oyunun hikaye modunun, motorda işlenen öğelerden oluşan, devam etmekte olan bir sürümünden alındığını söylüyor.


Yönetmen Katsuhiro Harada bir PlayStation Blogunda "Başka bir deyişle, tüm karakter modelleri, arka planlar ve efektler oyunda kullanılanlarla aynı" diyor.(yeni sekmede açılır)İleti. "Bu, hikaye modundan çekilmiş olsa da, fragman için yapılmış önceden oluşturulmuş bir film değil, gerçek zamanlı olarak oluşturulmuş, saniyede 60 kare hızında çalışan, oyunu savaş modlarında nasıl deneyimleyeceğinize benzer şekilde. (Elbette bazı efektler, diyaloglar ve kamera açısı şu anda güncelleniyor ve oyun başladığında değişebilir)."

Harada, Tekken'in ikonik önceden işlenmiş sahnelerinin yeni oyunda da rol oynayacağını ima ediyor.

Bandai Namco , Evo dövüş oyunu turnuvasında daha önce Tekken 8 ile dalga geçmişti , ancak klip o kadar kısaydı ki, yeni oyunun duyurusu olup olmadığı bile tam olarak belli değildi. Şimdi, hiç şüphe yok.

Eylül 2022 PlayStation State of Play hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.
 

Üst