Neler yeni

Tiny Tina's Wonderlands Torrent

Lilith 

Uzman Üye
Moderatör
Kredi
3

3ktybav.jpg

Tiny Tina's Wonderlands Torrent

Gizemlerle, harikalarla ve güçlü silahlarla dolu bu heyecan dolu macera için hazır mısınız? Kaotik ve fantastik bir dünyada, çılgın Tiny Tina'nın eşlik ettiği bu serüvende kurşunlar, büyüler ve kılıçlar çarpışıyor.

Zalim Ejderha Lord'u durdurmak için tuhaf yaratıklarla dolu zindanlara dalın ve çeşitli kahramanlarınızla yağma yapın, ateş edin ve ilerleyin. Herkes davetlidir, siz de katılın, macera botlarınızı giyin ve Kaos'un Mükemmel Savaşçısı olun!

Fantastik bir dünyaya atılın, sürprizlerle dolu bu dünyada Tiny Tina size rehberlik edecek. Büyük şehirleri, egzotik ormanları ve korkunç kaleleri keşfedin.

Heyecan verici birinci şahıs savaşlarında silahlar, büyüler ve daha fazlasıyla düşmanları alt edin. Ateş gücünüzle iskeletlerden, karada gezinen köpekbalıklarından ve elebaşlarından oluşan tehlikeli düşmanları yok edin. Tehlikeli zindanlara dalın ve epik ganimetlerin tadını çıkarın!

Kahramanınızı kişiselleştirin. Altı farklı karakter sınıfından seçim yaparak mükemmel kahramanınızı yaratın. Seviye atlayın, detayları özelleştirin, cephaneliğinizi geliştirin ve en iyi maceracı siz olun.

Geliştirici: Gearbox Software
Crack: RUNE
Boyut: 48.35 GB

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (latest service pack)
İşlemci: AMD FX-8350 (Intel i5-3570)
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX470 (NVIDIA GeForce GTX 960 4GB)

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (latest service pack)
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 2600 (Intel i7-4770)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 590 8GB (NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB)