Neler yeni

v1299 %100 USKO Full Skill Fxbleri N3Skylar Gm efekti Npc marklar

chrome

Kullanıcı
Kredi
0
Kolay gelsin arkadaşlar. Bildiğiniz gibi daha önceden paylaşılan Torment , Cure , Hell Blade , Judgment ve Npc Simgeleri gibi fxb ler %100 usko değildi. Ay-ko serverinde bunlar kullanılıyordu Serveri kapattılar bende buradan paylaşayım dedim. NPC marklarını n3fxpluglarını npc looks tbl ye ekleyerek kullanabilirsiniz.

Not : Kesinlikle benim yapımım değildir

İçinde;

Hell blade skill fxb

Cure skill fxb

Torment skill fxb ( 2 ırk içinde )

Npc marklar

Gm efekti

Uskodakine en yakın n3skylar

Usko tıklama halkası

Ve bir kaç tane daha %100 usko skill fxbsi.

NOT: Isminden ne oldugunu anlayamadıgınız bir fxb olursa adını target_pointer olarak değiştirin fx klasörünüze atın ve oyunda bir yere tıklayın o fxb gelecektir. (Kendi target_pointerinizin yedeğini alın)

DOWNLOAD:

[Gizli içerik]

sağol

Kişi Yorumladı

Blue35

Kullanıcı
Kredi
0
Kolay gelsin arkadaşlar. Bildiğiniz gibi daha önceden paylaşılan Torment , Cure , Hell Blade , Judgment ve Npc Simgeleri gibi fxb ler %100 usko değildi. Ay-ko serverinde bunlar kullanılıyordu Serveri kapattılar bende buradan paylaşayım dedim. NPC marklarını n3fxpluglarını npc looks tbl ye ekleyerek kullanabilirsiniz.

Not : Kesinlikle benim yapımım değildir

İçinde;

Hell blade skill fxb

Cure skill fxb

Torment skill fxb ( 2 ırk içinde )

Npc marklar

Gm efekti

Uskodakine en yakın n3skylar

Usko tıklama halkası

Ve bir kaç tane daha %100 usko skill fxbsi.

NOT: Isminden ne oldugunu anlayamadıgınız bir fxb olursa adını target_pointer olarak değiştirin fx klasörünüze atın ve oyunda bir yere tıklayın o fxb gelecektir. (Kendi target_pointerinizin yedeğini alın)

DOWNLOAD:

[Gizli içerik]

Kişi Yorumladı

pelitun03

Kullanıcı
Kredi
6
Take it easy guys. As you know, fxbs like Torment , Cure , Hell Blade , Judgment and Npc Icons shared before were not 100% usko. These were used on the Ay-ko server. They closed the server, so I thought I'd share it here. You can use NPC marks by adding n3fxplugs to npc looks tbl.

Note: Definitely not my creation.

Inside;

Hell blade skill fxb

Cure skill fxb

Torment skill fxb (in 2 races)

Npc marks

GM effect

n3skylar closest to usko

Usko click ring

And a few more 100% usko skill fxbs.

NOTE: If there is an fxb whose name you do not understand, change its name to target_pointer, put it in your fx folder and click somewhere in the game that fxb will come. (Make a backup of your own target_pointer)

DOWNLOAD:

[Hidden content]

Kişi Yorumladı