Neler yeni

V21xx -T-H-A-N-O-S-W-A-R-•83/5• (suan beta)Kolay farm gb değerli pus ucuz bol etkinlikli server gir içeri OFFİCİAL 16.05.2020

thanoswar

Kullanıcı
Kredi
4
Konumuza girmeden önce hatırlatım dedim oto üyelik aktifdir. beta sürecinde üyelikler oto alınacakdır. yani kısacası üyeliğiniz varmış gibi giriş yapsanız yeterlidir.
arkadaşlar hoşgeldiniz. şuanda sunucumuz betadır girip keyifli pk ata bilrisiniz başlangıc itemleri yanı sıra bankanız full itemdir. denemek isteyen +30 reb de deniye bilir ki şuanda basılamsı mümkündeil sadece gm in elinde vardır.+30 itemlerle takılmak isteyen arkadaşlar gm ile konussunlar onlar icin ayrı bir etkinlik alanı olusturacagız ve haksızlık olmasın diye normal userlerle pk atma olanagı olmuyacakdır sadece kendi aralarında +30 item sahibi olan kisilerle pk ata bileceklerdir.
gm alımlarımız başlamıştır bana tamı tamına 3 kişi lazım
gmlerin görevi 2 si helper olarak oyunda 1 i ihtiyac anında db ile ilgilenecek vea ben olamdığım zamanlarda db yi kontrol edip fixleme drop ayarları vs... ayarlarını yapıp geliştire bilecek türden.
lafı cok uzatmadan beta sürecinde neler var onu açıklıyayım.
şuanda oyunda ilk 3 e giren kişilere (np sıralamasında ) 100 er tl para ödülü verilecek ve her 3 hafta da 1 0 lanacakdır.
betada kastıgınız np nin %10 nu officialda sizde olacakdır.
beta sürecinde yardımcı olan arkadaslara ayrı bir süprizimiz olacak.
ve zaman zaman canlı yayın ödülleri olsun zamna zaman etkinlikler olsun betada yapılıp official de işleme gececekdir.

en güzel yanıda pus indirimi öyle fazlasında gözümüz yok serverımızı gelistireceğimiz kadar kazansak bile yeter ondan dolayı pus cok ucuz olacak örnegin 10 tl ye bronz 20 tlye gold 30 tl ye dc premium alabileceksiniz.
her premiumun özellikleri uskodaki gibi aynıdır.
neyse çok konuştum girin içeriye bi bakın. ;)