Neler yeni

Valorant Cephane, Tanrı Modu Hilesi

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,425
Çözümler
212
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
Valorant kullanımları, Riot'un hile yapmak isteyen oyuncuları tespit edebilen Vanguard hile önleme sistemi tarafından korunmaktadır. Ancak bu, oyunda hile yapamayacağınız anlamına gelmez, Valorant'ın hile kodlarını çalıştırabileceğiniz özel bir Özel Oyun bölümü vardır . Kısıtlıdır ve sınırlı işlevsellik sağlar. Bu kılavuzda, Valorant'ta nasıl hile yapıldığını, mevcut hile kodlarının neler olduğunu ve bunu yaptığınız için yasaklanacağınızı öğreneceksiniz. Bu kılavuzun sonundaki kafa vuruşu istismarını okumayı unutmayın.


Valorant'ta Hileler Nasıl Kullanılır (Özel Oyun)​

Valorant, Hile Kodlarını yalnızca Özel Oyunlar için etkinleştirmiştir. Bu, özel bir harita başlatabileceğiniz ve hileleri kullanarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz anlamına gelir. Gerçekten eğlenceli ve denemeye değer. Bazı hileler hasarı 0'a düşürür, sınırsız yetenek ve cephane kullanabilirsiniz. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Hile kodlarına yalnızca Özel Oyunda, hem Açık hem de Kapalı ayarlarda izin verilir.


Oyun ayarlarını Açık olarak ayarlarsanız, diğer çevrimiçi oyuncuların size katılmasına izin verilirken, Kapalı Oyun yalnızca davetlerle sınırlandırılacaktır.

Hileler Nasıl Etkinleştirilir?​

 1. Oynat'a ve ardından Özel Oyunlar'a tıklayın.
 2. Kapat'a tıklayın ve Haritayı seçin.
 3. Standard ve Spike Rush olmak üzere iki mod arasından seçim yapabilirsiniz.
 4. Sonraki Hileler sekmesidir, üzerine tıklayın ve açın.
Valorant'ta hileler açık değil. Oyuncuların, ayrı bir menü aracılığıyla etkinleştirilecek olan farklı hileleri kullanmalarına izin verilir. Diğer oyunlara kıyasla Valorant'ta hile kodlarını yazabileceğiniz bir hile konsolu bulunmuyor. Hileleri kapatmak ve gerekli ayarları yapmak için tamamen ayrı bir menüye sahiptir.


Valorant'taki Tüm Hile Kodları​

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.Özel bir harita ayarladıktan ve yukarıdaki ayarları kullanarak hileleri açtıktan sonra Başlat'a tıklayın. Ardından bir menüyü görüntülemek için Esc tuşuna basın. Hileler sekmesi için sağ köşeye bakın. Üzerine tıklayın ve aşağıda listelenen Valorant'taki mevcut tüm hile kodlarını görüntüleyebilirsiniz.

 1. Hayalet
 2. Maç Zamanlayıcıyı Duraklat
 3. Oyun Aşamasını Sonlandır
 4. Sonsuz Yetenekler
 5. Sınırsız cephane
 6. Sonsuz Dergi
 7. Sonsuz Kredi
 8. Alışveriş Kısıtlamalarını Yoksay
 9. dokunulmazlık
 10. Otomatik Yeniden Doğma
 11. Takas Takımı
Valorant'ta hile kodlarını sadece açıp kapatarak kullanabilirsiniz. Örneğin, Sonsuz Cephane'nin yanındaki Açık'a tıklayın ve mermiler için endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı şey Yetenekler, Kimlikler vb. için de geçerlidir. Oyun Aşamasını Sonlandır'a tıklayarak da oyunu sonlandırabilirsiniz. 12'ye 12 maç varsa, her maçı manuel olarak bitirmeniz gerekecektir. Bu, birçok tıklamaya yol açar, maçtan tamamen çıkmak için Oyun Sonu Aşamasına basmaya devam edin.
 

Üst