Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Valorant geç açılıyor

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Valorant geç açılıyor
FPS anlamında bir sorun yaşamıyorum. Ama gereksiz derecede yavaş açılıyor. Açılırken hata veriyor. Oyun HDD'ye kurulu. Bir çözümü yok mu?

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Valorant geç açılıyor
FPS anlamında bir sorun yaşamıyorum. Ama gereksiz derecede yavaş açılıyor. Açılırken hata veriyor. Oyun HDD'ye kurulu. Bir çözümü yok mu?
Valorant oyununun geç açılma sorununu çözmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

• İnternet bağlantınızın stabil olduğundan emin olun ve diğer cihazlarda gereksiz ağ kullanımını kapatın.
  • Oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin ve gerektiğinde güncellemeleri yükleyin.
  • Bilgisayarınızın oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.
  • Tarayıcı eklentilerini veya uygulamalarını oyun açılışınızı etkiliyorsa devre dışı bırakın.
  • Ekran kartı sürücülerinizi ve işletim sistemi güncellemelerinizi kontrol edin ve güncelleyin.
  • Oyunun güvenlik duvarı ayarlarına ve anti-v*rüs yazılımına erişim izni verin.
  • Oyunu çalıştırırken arka planda çalışan uygulamaları kapatın.
  • Oyun dosyalarını başlatıcı programı üzerinden onarın veya doğrulayın.
  • Sorun devam ederse, oyunu tamamen kaldırın ve yeniden yükleyin.
  • Problemin çözülmemesi durumunda Valorant'ın resmi destek ekibi veya forumlarından yardım alın.

Kişi Yorumladı