Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Valorant PIMD hatası nedir?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Valorant PIMD hatası nedir?
Valorant oynarken diğer hesabıma geçiş yepmek için kapattım. Diğer hesaba geçtim ve Valorant bana PMID hatası dedi. Bu hata neden olur bilmiyorum. Alttaki Valorant sayfasına tıkladım, o da açılmadı. Sonda pmID yazdığı için ID banı olabilir ama inşallah değildir. Hile kullanmadım çünkü.

Çözüm
Valorant oynarken diğer hesabıma geçiş yepmek için kapattım. Diğer hesaba geçtim ve Valorant bana PMID hatası dedi. Bu hata neden olur bilmiyorum. Alttaki Valorant sayfasına tıkladım, o da açılmadı. Sonda pmID yazdığı için ID banı olabilir ama inşallah değildir. Hile kullanmadım çünkü.

Valorant’ta karşılaştığınız “PIMD” hatası genellikle hesap veya oturumla ilgili bir sorun olduğunda ortaya çıkar. Bu hata, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir, örneğin bir ağ sorunu, sunucuyla ilgili bir problem veya hesap doğrulama ile ilgili bir hata olabilir. Hata mesajının sonunda “pmID” yazıyorsa, bu genellikle bir hesap tanımlama sorunu olduğunu gösterir. Ancak, bu mutlaka bir ID yasağı anlamına gelmez.

Hile...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Valorant’ta karşılaştığınız “PIMD” hatası genellikle hesap veya oturumla ilgili bir sorun olduğunda ortaya çıkar. Bu hata, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir, örneğin bir ağ sorunu, sunucuyla ilgili bir problem veya hesap doğrulama ile ilgili bir hata olabilir. Hata mesajının sonunda “pmID” yazıyorsa, bu genellikle bir hesap tanımlama sorunu olduğunu gösterir. Ancak, bu mutlaka bir ID yasağı anlamına gelmez.

Hile kullanmadığınıza göre, bu sorun geçici bir bağlantı sorunu veya bir sistem hatası olabilir. Sorunu çözmek için şu adımları deneyebilirsiniz:

1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  2. Valorant ve Riot Games ile ilişkili tüm süreçleri görev yöneticisinden kapatıp tekrar açın.
  3. İnternet bağlantınızı kontrol edin ve modem/router’ınızı yeniden başlatmayı deneyin.
  4. Valorant’ın güncel olduğundan ve tüm dosyaların doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olun.
  5. Eğer sorun devam ederse, Riot Games’in resmi destek sayfasından yardım alabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm