Neler yeni

❌☢️✅ WAROFTIME.COM ❌☢️✅ FARMIN KRALI GELİYOR!! BEKLE BİZİ ARALIK 10!! 100.000 TL ÖDÜL HAVUZU!

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ismet35

Çaylak
Kullanıcı
Katılım
9 Ocak 2016
Mesajlar
70
Puanları
11
Konum
İzmir Buca
Credits
0
7XVNMN.png1PoR9D.pngOyunun sürekliliğini sağlamak ve oyuncularımızın güvende olmasını sağlamak adına bu kurallar konusunda çok hassas davranmaktayız ve ayrımcılık kesinlikle yapmamaktayız. Sizlerinde sorunsuz bir oyun için bu kurallara uymanızı önemle rica ederiz.
# Oyuncular birbirlerini rahatsız edici hakaret ve küfür içerikli mesajlarda bulunamazlar. Bu gibi durumlar oluştuğunda küfe yada hakaret içerikli mesaja maruz kalan oyuncularımız facebook sayfamızdan mesaj Yolu ile KSC ve JPG formatında bulunan kanıtlarını bizlere ulaştırabilirler ancak bu gibi şikayetler sözlü değil kanıtlı bir şekilde iletilebilir. Kanıt olmadan bu gibi şikayetlerde bulunamazsınız. Ayrıca oyun yöneticileri (GM) Bu yollar ile şikayet edilmemiş yada şahit olmadıkları konulara müdahele etme hakkına sahip değillerdir.


# Oyun içerisinde oyuncular karakter,item satisi yada oyun içerisinde herhangi bir seyi TL ile satamaz ve satin alamaz.


# Karakter bilgilerinizi hiç bir kimse ile sebep ne olursa olsun paylasamaz paylastiginda karakteri hacklendiginde herhangi bir nedenden gasp edildiginde tarafimizdan yardim isteme hakkina sahip degildir


# Oyun icerisinde hic bir yöneticiye hakaret v.b gereksiz konusmalarda bulunamaz bu gibi durumlarda yönetici kisinin karari ile ceza alir


# Bu Private server eglence amacli kurulmustur hic maddi cikar beklentisi yoktur oyun ici satilan herhangi bir ürün vergiye tabidir oyun icerisinde herhangi bir sebepten oyuna girisi yasaklanan kullanicilar hiç bir sekilde hak talep edemezler yukarida belirttigimiz kurallara uymayan oyuncular hic bir hak talep edemezlermlDnd0.png


Server açmayı ticaret amaclı değil oyun amaclı ve çevremizdekilere editsiz desteksiz keyifli bir oyun sunmak amaçlı server açıyoruz. Kadromuz geniş ve sağlamdır her hangi bir sorun olmayacakdır.Hepinizi aramızda görmek isteriz..

8g9oa7.gif

Merhaba,
Bildiğiniz üzere 2021 yılı itibariyle VNSNETACS sistemi ile hizmet vermeye başladık. +10.000 Online rekoru kırdığımız WAROFTIME sunucumuzun ardından LOGOS sunucumuzu sizlere sunabilecek olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni sistem alt yapısı ve birbirinden değerli yeni özellikler ile sizleri alışılmış LİGHT FARM sunucuların bir tık ötesine taşıyarak daha uzun ömürlü ve daha eğlenceli bir sunucu hazırlıyoruz.

● WAROFTIME'ın 1. Yılına özel açacağımız 'LOGOS' sunucumuzun hazırlıkları şuanda bütün hızıyla devam ediyor.

● 'LOGOS' sunucumuz hakkında daha ayrıntılı bilgiler en kısa sürede Forum ve Facebook sayfamız üzerinden duyurulacaktır.

8g9oa7.gif

eOqhjj.png


Bi-Frost
▶ Border Defance War
▶ Collection Race Event
▶ Chaos WAR
▶ Ardream Zone
▶ Juraid Mountain
▶ CSW - Lunar War
▶ Forgetten Temple Event
▶ Santa Event
▶ GM KİLL Event
▶ Merchant EXP Event
▶ Titan War
▶ Ekstra Medal Event
▶ Mini Ronark Land
▶Zindan Event5O7tKC.png


Ekli dosyayı görüntüle 3708Ekli dosyayı görüntüle 3709Ekli dosyayı görüntüle 3710Ekli dosyayı görüntüle 3712
8g9oa7.gif
 

Üst