Neler yeni

Xbox One X fiyatları, en son Microsoft satışlarında büyük indirim aldı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,402
Çözümler
206
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
1
qHfhwt.jpg


Xbox One X fırsatları şu anda bazı harika fiyatlar sunuyor ve ABD ve İngiltere genelinde satışlar muhteşem cuma'ya layık indirimler sunuyor. Xbox One X'i şu anda ABD'de sadece 299 dolardan satın alabileceksiniz ve İngiltere 4K konsol için sadece 259 £ fiyatla güncelleme ediliyor. Türkiyede ise 2bin 3bin türk lirası şeklinde bir fiyatı sizlere veriyor.

Bunlar, Xbox One X için bazı harika fiyatlar ve ücretsiz olarak sunulan en sıcak oyunlardan bazıları. Xbox X Serisi yaklaştıkça bu maliyetlerin son birkaç hafta içinde sadece 349 $ / 299 $ 'a düştüğünü görüyoruz, ancak bu ekstra fiyat indirimleri şu anda daha da fazla tasarruf sunuyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order, tüm numaralandırılmış Gears of War koleksiyonu, Forza Horizon 4 ve NBA 2K20 gibi büyük isim oyunlarıyla ücretsiz olarak dahil edilen çok çeşitli oyunları sunan Xbox One X paketlerini bulacaksınız. Yani, aynı dört duvara bakmaktan sıkıldıysanız, en yeni Xbox One X fırsatlarının izniyle göz alıcı muhteşem 4K oyunlarla sizlere sunuluyor.
 

Üst