Neler yeni

[YENİLENDİ]1453 Orjinal Server Files Fire Drake [Server FİLES]

hanibal67

Kullanıcı
Kredi
0
Evet Arkadaşlar Yoğun İstek Üzerine Arşivimde Mevcut Olan Koray Arkaşımızın Bi aralar Üzerinde çalıstıgı Ve Geliştirdigi 1453 Server filesleri Merak eden veya İsteyen Çok Oldugu İçin Uploand Ettim ;Öncelikle Belirtmek İsterimki Orji 1453 server Fileslerdir Filesleri Merak eden arkadaşlar Sorunsuzca giriş yapabılır Bilgisi var ise az cok Test edebılırler filesleri.Nasıl nasıl nasıl Diye mesaj atmayın Uzun süredir Ugrasmıyorum Ve cidden Yeterli bilgisi olmayan Arkadaslar Bu fileslerle Boşuna zamanını Harcamasın Ama inanıyorumkı bu dosyalrın uzerınden 1 yıl Gecti paylaştıgımda Bu filesleri Geliştirebılcek Arkadaşlar olacaktır Onların Başarılarını Simdiden Tebrik ederim.Yarım kalmış Bir çalısmaydı umarım devamını getırırler.Bütün Dosyalar ALINTIDIR​
Dosyanın İçinde​
Client Dosyaları​
Server Filesler​
OTO ODBC Mevcuttur​

elfdailyindirmelinkleri.png

[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Arkadaşlar Resim atmak ısterdım ama malasef elımde mevcut degıl SERVER FİLESLER SQL 2000 de Verimli şekilde çalışmıtır Digerlerinde Test etme Fırsatım olmadı​

LÜTFEN v*rüs kontrolünden Gecirin Sorumluluk Sahibi degilim

teşekkürler

Kişi Yorumladı

MarakParak

Kullanıcı
Kredi
0
Yes, Friends, I Uploand the 1453 Server Files, which are available in my archive upon popular demand, because there are many who are curious or want to; First of all, I would like to point out that Orji 1453 server Files are Files Friends who are curious can log in without any problems If they have knowledge, they can test a little Files. All Files ARE GIVEN​
Inside the File​
Client Files​
Server Files​
AUTO ODBC Available​

[Hidden content]
[Hidden content] [Hidden content] [Hidden content]

Friends, I would like to take a picture, but unfortunately I do not have it at hand. SERVER FILES It worked efficiently in SQL 2000, I did not have the opportunity to test it in others​

PLEASE get v*rus checked We are not responsible

Kişi Yorumladı

hiramabiff

Kullanıcı
Kredi
0
Evet Arkadaşlar Yoğun İstek Üzerine Arşivimde Mevcut Olan Koray Arkaşımızın Bi aralar Üzerinde çalıstıgı Ve Geliştirdigi 1453 Server filesleri Merak eden veya İsteyen Çok Oldugu İçin Uploand Ettim ;Öncelikle Belirtmek İsterimki Orji 1453 server Fileslerdir Filesleri Merak eden arkadaşlar Sorunsuzca giriş yapabılır Bilgisi var ise az cok Test edebılırler filesleri.Nasıl nasıl nasıl Diye mesaj atmayın Uzun süredir Ugrasmıyorum Ve cidden Yeterli bilgisi olmayan Arkadaslar Bu fileslerle Boşuna zamanını Harcamasın Ama inanıyorumkı bu dosyalrın uzerınden 1 yıl Gecti paylaştıgımda Bu filesleri Geliştirebılcek Arkadaşlar olacaktır Onların Başarılarını Simdiden Tebrik ederim.Yarım kalmış Bir çalısmaydı umarım devamını getırırler.Bütün Dosyalar ALINTIDIR​
Dosyanın İçinde​
Client Dosyaları​
Server Filesler​
OTO ODBC Mevcuttur​

[Gizli içerik]
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]

Arkadaşlar Resim atmak ısterdım ama malasef elımde mevcut degıl SERVER FİLESLER SQL 2000 de Verimli şekilde çalışmıtır Digerlerinde Test etme Fırsatım olmadı​

LÜTFEN v*rüs kontrolünden Gecirin Sorumluluk Sahibi degilim

deneyecen

Kişi Yorumladı