Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Your account does not meet the following requirements in order to play hatası Valorant

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Your account does not meet the following requirements in order to play hatası Valorant Merhaba. 16/01/2024 gece oyunu sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyordum sabah oyun gireyim dedim bu hata karşıma çıktı bilgisayarda crackli oyunlar vardı ve Defender kapalıydı bende sıfırdan temiz format attım ama yine aynı hata anakartım Foxconn G41MXE TPM özelliği var ama Secure Boot bulamadım. İşlemci Xeon E5450 ilk defa böyle böyle bir hata ile karşılaştım. Önceden çok rahat bir şekilde oyunu oynayabiliyordum bilgisi olan yardım edebilir mi?

Çözüm
Your account does not meet the following requirements in order to play hatası Valorant Merhaba. 16/01/2024 gece oyunu sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyordum sabah oyun gireyim dedim bu hata karşıma çıktı bilgisayarda crackli oyunlar vardı ve Defender kapalıydı bende sıfırdan temiz format attım ama yine aynı hata anakartım Foxconn G41MXE TPM özelliği var ama Secure Boot bulamadım. İşlemci Xeon E5450 ilk defa böyle böyle bir hata ile karşılaştım. Önceden çok rahat bir şekilde oyunu oynayabiliyordum bilgisi olan yardım edebilir mi?
Valorant oynamak için TPM 2.0 ve Secure Boot özelliklerinin etkin olması gerekiyor. Bu özellikler, oyunun anti-hile yazılımı olan Vanguard’ın çalışması için gerekli. Eğer bilgisayarınızda TPM 2.0 yoksa...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Valorant oynamak için TPM 2.0 ve Secure Boot özelliklerinin etkin olması gerekiyor. Bu özellikler, oyunun anti-hile yazılımı olan Vanguard’ın çalışması için gerekli. Eğer bilgisayarınızda TPM 2.0 yoksa veya BIOS’tan Secure Boot’u etkinleştiremiyorsanız, Valorant oyununu oynayamazsınız.

Bazı kullanıcılar, BIOS’tan IOMMU veya sanallaştırma özelliğini etkinleştirdikten sonra sorunu çözdüklerini belirtmişler. Ayrıca, Windows 10’da tpm.msc komutunu çalıştırarak TPM durumunu kontrol etmeniz ve VBS özelliğini devre dışı bırakmanız gerekebilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm