Neler yeni

24xx Server Paylaşımı

eyrecahs11

Kullanıcı
Kredi
0

Dosyaların içerisinde Rimaguard, Xsafeguard ve Armyguard isimleri gecmektedır artık hangısıne aıt bılmıyorum...

Dosyaların en guzel yanı Full Proje olarak paylasıma sunuyorum...

database, source, map, quest, client panel ve acs+hook system full projerdir..

dosyalarda goz gerdırdım gercekten cok emek sarfedılmıs bır proje icersınınde chaos, bdw, jr, utc, drakı, sherıf system, soccer system, clanwar, rival system, knıght Royale ,deatmatc, reb lwl, savaslar duzenlenmıs, csw yeni systeme gore duzenlenmıs,item kilitleme, karakter ring basma acma, pet system, robin loot System, Oto maden balık, hook systeme entegre edılmıs pus system Daha sayamayacagım ıcerısınde yok yok.

elfdailyindirmelinkleri.png

[Gizli içerik]
+++

Kişi Yorumladı

hsyntrn

Kullanıcı
Kredi
0

Dosyaların içerisinde Rimaguard, Xsafeguard ve Armyguard isimleri gecmektedır artık hangısıne aıt bılmıyorum...

Dosyaların en guzel yanı Full Proje olarak paylasıma sunuyorum...

database, source, map, quest, client panel ve acs+hook system full projerdir..

dosyalarda goz gerdırdım gercekten cok emek sarfedılmıs bır proje icersınınde chaos, bdw, jr, utc, drakı, sherıf system, soccer system, clanwar, rival system, knıght Royale ,deatmatc, reb lwl, savaslar duzenlenmıs, csw yeni systeme gore duzenlenmıs,item kilitleme, karakter ring basma acma, pet system, robin loot System, Oto maden balık, hook systeme entegre edılmıs pus system Daha sayamayacagım ıcerısınde yok yok.

elfdailyindirmelinkleri.png

[Gizli içerik]
+++

Kişi Yorumladı

hsyntrn

Kullanıcı
Kredi
0
ben indirdim ancak inilerin exe leri yok visual studio da nasıl cıkarıyoruz bilgi verirmisiniz

Kişi Yorumladı