Neler yeni

GTA 6 Grafikleri Nasıl Olacak

Aşağıda GTA 6’nın arabalarının oyun içinde nasıl görüneceğine dair bir Redux Mod video örneği de internette dolaşıyor. Peki GTA 6 Grafikleri Naısl Olacak?

Elbette bu REDUX mod GTA 6 oyununu böyle görüneceği anlamına gelmiyor. Ancak arabaların gerçekçi tasarımları hakkında ne kadar özenli olunabileceği hakkında bir fikir verebiliyor.


1332759102_19.jpg


GTA 6 hakkında iddia edilene göre grafikler alttaki videoda gösterilene yakın grafikler olacakmış. Grafikleri tam anlamıyla muhteşem yapan Rockstar Games yine kendine özgü grafiklerle oyunlar arasında ilk 5'e girebilecekmiş gibi görünüyor. Şu an size gösterdiğimiz videodaki gibi grafikler bu şekilde veya daha iyi ise GTA 6 için bekleyen oyuncumuz çok fazla olacaktır.

GTA 6 grafik tahminleri için birçok GTA 5 mod yapımcısı fikirlerini öne sunarak GTA 6 grafik modunu çıkarmıştır. Siz de bu modları indirerek GTA 5'de deneyebilir ve şimdiden GTA 5'de GTA 6 grafik zevkinin bir benzerini yaşayabilirsiniz. Tabii ki de gerçek GTA 6'nın grafikleri gibi olmayacaktır fakat bir parça da olsa GTA 6 oynuyormuş gibi olabilirsiniz.

 
Son düzenleme:

Üst