Neler Yeni

GTA San Andreas - Kız Arkadaşlar ve İsimleri

Ahmet

Çaylak
Kullanıcı
Denise RobinsonBu kız arkadaşımız ile "Burning Desire" görevinde tanışıyoruz. Kendisini, bizim yaktığımız evden kurtarıp evine götürüyoruz ve onla arkadaş oluyoruz. Denise,öğle-akşam arası saat 16:00'dan sonra evde oluyor. Ayrıca kendisi silah tutabilir. Düşman çetelerin olduğu yerlere götürürseniz camdan sarkıp ateş açmaktadır. Yemek olarak evinizin yakınındaki bara götürmeniz en iyisidir.

Helena WanksteinBu kız arkadaşımızla ise Blueberry'de silah dükkanında bulabilirsiniz. Kendisi kasabadaki bir evin çatısında atış talimi yapmaktadır. Kaslılardan ve şişmanlılardan hoşlanmaz. Hızı sevmez.

Michelle Cannes
Bu kız arkadaşımızla ise San Fierro Sürücü kursunda birisiyle konuşurken bulacaksınız. "Fat" seviyesinin %45'in üstünde olması iyidir çünkü şişmanları sever. Ayrıca Michelle bir araç tutkunudur ve garajı vardır. Eğer bu kızı tavlarsanız bedava evinin garajında araç tamiri yapabilirsiniz. Hızı çok sever. Aracı "Monster"dır.

Katie ZahnBu kız arkadaşımızı da San Fierro Golf Yerinde bulabilirsiniz. Kaslı ve seksapel (TAB'da en altta bulunan barı yüksek olan) erkeklerden hoşlanıyor. Ölünce silahlarınız gitmez, çünkü Katie hemşiredir. Seviyenizi %100 yapınca doktor kıyafeti verir.

Barbara SchternvartBu kız arkadaşımızı da El Quebrados'da karakolda birisi ile konuşurken bulabilirsiniz. Bu kız arkadaşımız da şişman erkeklerden hoşlanır. "Fat" seviyenizi yüksek tutmanız gerekmektedir. Lokanta olarak sevdiği yer çölde herhangi bir yerdir ve dansı sever.

Millie PerkinsBu kız arkadaşımızı da "Key to Her Heart" görevinde gelen adamı öldürerek "Pimp Kıyafeti" ile tavlıyoruz. Diğer tavlama nedenimiz ise kartı almaktır.

Sakın bir kız arkadaşınız ile diğer kız arkadaşınızın evinin yakınında yakalanmayın. Yoksa ikisi de sizi terk eder.

Millie'i tavlamamızın asıl nedeni kartı almaktır. Millie ile çıkınca öldürürseniz, direk evine girip kartı alabilirsiniz. Çünkü size pek bir faydası olmayacaktır Millie'nin.
 

Üst