Neler yeni

İstek - Trade edilemez itemleri edilebilir yapmak

hasan2salak

Kullanıcı
Kredi
6
Merhaba arkadaşlar. 70 quest silahları malum trade edilemiyor bunları trade edilebilir ve satılabilir yapmak için ne yapmam gerekiyor.
Ve buju ve old skeleton belt gibi itemleri takarken bu silah üstünüze zimmetlensinmi gibisinden bişey çıkıyor okey diyince trade edilemez oluyor onuda kaldırıp normal bir itemmiş gibi trade edilebilir yapmak istiyorum zimmet olayını kaldırmak istiyorum bilen varsa bi yardımcı olabilir mi ?

bayburak111

Kullanıcı
Kredi
9
Merhaba arkadaşlar. 70 quest silahları malum trade edilemiyor bunları trade edilebilir ve satılabilir yapmak için ne yapmam gerekiyor.
Ve buju ve old skeleton belt gibi itemleri takarken bu silah üstünüze zimmetlensinmi gibisinden bişey çıkıyor okey diyince trade edilemez oluyor onuda kaldırıp normal bir itemmiş gibi trade edilebilir yapmak istiyorum zimmet olayını kaldırmak istiyorum bilen varsa bi yardımcı olabilir mi ?
merhaba kardeşim çok bilgim yok ama şu şekilde yapabilirsin.Trade edilen bir itemin özelliklerine bak db den hangisi farklı ise onu değiştir ,aynı zamanda tbl den de değiştirmen gerekecek

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
bu kodu kullanabilirsin

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kişi Yorumladı

hasan2salak

Kullanıcı
Kredi
6
merhaba kardeşim çok bilgim yok ama şu şekilde yapabilirsin.Trade edilen bir itemin özelliklerine bak db den hangisi farklı ise onu değiştir ,aynı zamanda tbl den de değiştirmen gerekecek
hocam item db de ekli okey. oyundada gözüküyor okey. ama ilginç bi şekilde item_ext lerin hepsine tek tek baktım tblde yok.
set_item.tbl var burda bilgiler var ama normal itemlerdeki gibi mesela dark vane +1den +10a ve +1den +21e itemext24de var. O şekilde değil set_item de. Ve normal item_extte 55sütun var set_item de 37tane . ilgili olan hangi stun eğer doğru tbl o ise.

Kişi Yorumladı

hasan2salak

Kullanıcı
Kredi
6
hocam race i hem db den hem item_ext den değiştirdim olmadı. itemin altında hala cannot be traded, stored falan yazıyor.
item_org_us dan da bişey mi yaplıcak veya başka bi yerden

Kişi Yorumladı