Neler yeni

LilithACS Client | Database | Source | Anticheat | Panel | Forum | Tüm Kaynak Dosyaları 1098

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
İnceledim ıstırap dosyasının ilk paylaşım hali ek birşey yok
zaten sıfırdan yeni bir src projesi paylaşılması çok zor hocam olan dosyaları güncelleyip üstünde çalışıp eksikleri açıkları giderilip paylaşılıyor bu her forumda böyledir

Kişi Yorumladı

rstygame

Kullanıcı
Kredi
0
Ona sözüm yok ancak üzerinde hiç bir oynama yok arkadaşlara bilgi vermek istedim. Bunu bilerek indirmeleri ve uğraşmaları daha iyi olur

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Ona sözüm yok ancak üzerinde hiç bir oynama yok arkadaşlara bilgi vermek istedim. Bunu bilerek indirmeleri ve uğraşmaları daha iyi olur
işlerimin yoğunluğundan dolayı kafamda düşündüğüm ama zaman bulamadıgım bir acs geliştirmeyi düşünüyorum
akabinde acsye entegreli sağlam knight projeler.. sadece ekip müsaitliği problemi mevcut

ve yine bunları bu forumda ücretsiz paylaşıma sunacağım sonra her zaman olduğu gibi tüm forumlarda paylaşılacak :D

ücretli yapınca da 3 kurusluk dosyaya para vermeyin alın size bedava diye konular açılıyor

bu millete ne yapılsa yaranılmıyor empati sıfır :D

Kişi Yorumladı

rstygame

Kullanıcı
Kredi
0
işlerimin yoğunluğundan dolayı kafamda düşündüğüm ama zaman bulamadıgım bir acs geliştirmeyi düşünüyorum
akabinde acsye entegreli sağlam knight projeler.. sadece ekip müsaitliği problemi mevcut

ve yine bunları bu forumda ücretsiz paylaşıma sunacağım sonra her zaman olduğu gibi tüm forumlarda paylaşılacak :D

ücretli yapınca da 3 kurusluk dosyaya para vermeyin alın size bedava diye konular açılıyor

bu millete ne yapılsa yaranılmıyor empati sıfır :D
Tek birşey söylemek istiyorum yapmamak daha iyi çünkü yaranılmıyor. Ben sadece özelden soranlara discord üzerinden yardımcı oluyorum.

Kişi Yorumladı

ko1264

Kullanıcı
Kredi
0
Dosyaları ücretli kurarım yardımcı olurum diyen varsa özel mesaj atabilir arkadaşlar.

Kişi Yorumladı