Neler yeni

LilithACS Client | Database | Source | Anticheat | Panel | Forum | Tüm Kaynak Dosyaları 1098

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
Kardeş ya kör yada aptalsın attığın konun tarihi
  • Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
    10 sene önce paylaştığım şeyi günümüz ile mi kıyaslıyorsun ? :D G*tümle güldüm sana :D Okunma sayısına falan iyi bak derim.

2 Resme iyi bakmanı tavsiye ederim ki kaldı ki bu bile 2017deki paylaşımım benim aynı zamanda konuyu acarken nasıl actığımı neler yazdığımı belki okurda bi tık gömlek olarak farklı olduğumu algılayabilirsin.
    Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
uslubundan kaliten benli dua et banlama yetkim yok

Kişi Yorumladı

gonullu2

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Kullanıcı
Kredi
1
uslubundan kaliten benli dua et banlama yetkim yok
Forumda her şeye yardım konusu acan bir adamla daha fazla tartışmama gerek yok sanırım ya yardım bölümüne girdiğimde Delitay nickinden baska soru sorun olmamış zaten 1453 le uğrasmıs olmamış yapamamış sonra gelmiş ıstırap ile bişiler denemiş kuramamış bile yardım istemiş sonra yok kanat sorunu yok cart sorunu yok bu sorunlu bu buglu yardım edin demiş ama burda kalkmış 13 senedir bişiler geliştiren bişiler yapan bir çok insana yardım etmiş kişiye kafa tutup laf caktığını sanar işte Türkçe'de güzel bir söz var senin güttüğün koyun kadar benim çoban s*kmişliğim var derler o misal işte

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
Forumda her şeye yardım konusu acan bir adamla daha fazla tartışmama gerek yok sanırım ya yardım bölümüne girdiğimde Delitay nickinden baska soru sorun olmamış zaten 1453 le uğrasmıs olmamış yapamamış sonra gelmiş ıstırap ile bişiler denemiş kuramamış bile yardım istemiş sonra yok kanat sorunu yok cart sorunu yok bu sorunlu bu buglu yardım edin demiş ama burda kalkmış 13 senedir bişiler geliştiren bişiler yapan bir çok insana yardım etmiş kişiye kafa tutup laf caktığını sanar işte Türkçe'de güzel bir söz var senin güttüğün koyun kadar benim çoban s*kmişliğim var derler o misal işte
Ben senin gibi usta olduğumu iddia etmedim Allah razı olsun yardım eden arkadaşlardan lakin kimseyede senin gibi saygısızlıkta etmedim kim bir kelime bilgi paylaşırsa o adamı takdir eder başımın üstünde yeririn var der taktir ederim senin gibi yok şurası hatalı yok burası hatalı diye paylaşım yapan arkadaşın kalbini kırmam bir kelimesinide düzeltmiş olsa eyvallah derim aramızdaki fark bu ha birde insanın uslubuna bakarım söylediği söz sözmü karşımdaki adammı diye o yüzden uzatmaya gerek yok admine yazdım ya seni banlıyacak ya beni görevden alacak benden uzak durda kime ne satıyorsan sat

Kişi Yorumladı